6 ay aradan sonra

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve yolcu02 tarafından 24 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    6 ay askerlikten sonra tekrar bady yapmaya başladım ama baya gerikaldığımı antremanda fark ettim 40 kilo benc yaptım oda zorlanarak.

2. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    olsun çabuk toparlar bence.

3. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    Yolcu02 öncelikle geçmiş olsun,sivil hayata hoşgeldin:=)..

Seni çok iyi anlıyorum bende senin gibi aralık da askere gitmiştim ve geçen hafta askerliği bitirdim. Bitirir bitirmezde spora tekrar başladım..

Bende askerde bir 7 kg verdim epeyde ölçü kaybı yaşadım yarın spora tekrar başlayalı bir hafta olucak ve bu bir haftada bile hafif fark görmeye başladım..

Şu an adaptasyon çalışması yapıyorum serbest ağırlıklara henüz geçmedim,çok fazla acele etmeye gerek yok bence 1 ay içinde felan vücudun toparlanacağına eminim..

Sende moralini bozmadan çalışmaya devam et bence,sonuçta güzel bir alt yapın var ve kısa sürede toparlayacağın kesin...

İyi çalışmalar dilerim..

yolcu02 bunu beğendi.
  4. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    bencede moral bozmaya gerek yok çabuk toparlarsın

5. fakasupi

fakasupi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Bikere askerden sonra tekrar baslayarak cok iyi yapmissin..Eger egitim yaptiysan askerde gayet formdadir vücudun, gerci kisa dönem askerlik yapmissin bilmiyorum nekadar egitimlere katildin. Baslarda elbette hafif kilolarla baslayacaksin eski performansini bir anda yakalamayi bekleme, ancak kisa zamanda yakalayacaksindir ;)

6. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    herkese yorumları için teşekkür ederim toparlamaya çalışacam kısa sürede nasıl yaprım onun yollarını aramaya başladım ama bakalım

slymnasye bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş