6-7 Kiloluk Kas Geilişiminde Geriye Dönüş Olurmu????

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve traderx tarafından 6 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. traderx

traderx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar şunu öğrenmek istiyorum, şuanda 1,72 boy ve 60 kiloyum amacım 68-70 kiloya çıkıp vücudumu biraz daha toparlamak, ama öyle plaj vücudu, kas değilde şuanki ince kol ve bacakların yerine daha erkeksi daha toplu bir vücut bunun için önüme 1 sene koydum bu bir sene içinde olası yapacağım gelişim, eğerki 1 sene sonunda devam ettirmezsem geriye dönüş olurmu??

çünkü forumda yazılanları okuyunca gördümki günde 5-10 yumurta yemeler 5-6 öğün falan bunlar çok ağır bunları ömür boyunca sürdürrebileceğimi sanmıyorum, umarım bu konuda aydınlatıcı bilgi verirsiniz, şimdiden teşekkürler dostlar..

2. siyahkuşak

siyahkuşak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    iş sadece kas kütlesini arttırmak değil,aynı zamanda onu korumaktır....bir gerçek var ki kazanılan kütleyi korumak içinde beslenmeye önem vermelisin...kilo *2 gr olmasa da kg*1 gr en az protein alımına devam etmelisin..yağlanmamak için de karbonhidrat alımını belli oranlarda azaltabilirsin...ama sporu hiçbir zaman hayatından çıkarmaman gerekmektedir...çalıştırılmayan kaslar belli bir süre sonra gevşemeye başlar (tabiki bu süre 1-2 ay değil,daha uzun süreli boşluklarda)bu da senin vücut görüntünü bozar..hele hele dengesiz beslenirsen eskiye dönmen kaçınılmaz olur!!!

traderx bunu beğendi.
  3. traderx

traderx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağol hocam sporu hayatboyu zaten bir şekilde olurda, hayat boyu bu tozlardan almak bu şekilde 5-6 öğün yoğun beslenme nasıl olur benim gözümdemi büyüyor bilmiyorum ama şuan ki iştahımla bunları düşünemiyorum bile herkesin sorunu şişmanlık, bizim ki kilo almak,

işin garibi bende genetik kolesterol var, 60 kiloyum ama kanımda olması gerekenin nerdeyse 2 katı düzeyde kolasterol var, günde 5-6 yumurta tüketsem 3 katına çıkar bu oran, sanırım özel bir hocaya beslenme için gitmeliyim...

Sayfayı Paylaş