5x5 set / kür antramanı için sizce iyimi???

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kit33 tarafından 2 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kit33

kit33 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaş 5x5 sistem uygulucam kür'E başlıyorum ilk kez. irileşmek için 5/5 uygunmudur. önceden 4*6 yapıyordum şimdi 5*5 yapmayı düşünyom Kür için?
    Sizce
    Deca-testes -bolden - testes kürü için en uygun irileşme set sistemi hangisi?
    özellikle kollar için?

2. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Bu soruyu soruyor olman henüz adam akıllı bir KÜR yapacak seviyeye gelmemiş olduğunu gösteriyor bu nedenle yapacağin KÜR den sapasağlam eksiksiz çıkmanı diliyorum . Sorunun cevabına gelince 5x5 Evet irileşmek için uygundur lakin FULL BODY workout tarzı 5x5 calısırsan bu sistemden en iyi sonucu alırsın onun dısında cok da başarılı olacağını sanmıyorum. Reg Park 5x5 workout yazarak detaylarına bakabilirsin küründe başarılar

3. kit33

kit33 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    tavsiye ettiğin kür programı var mı max irileşmek için?

4. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    böyle sorular soran biri kür falan yapmamalı

kusura bakma ama protein tozu bile bilinçli kullanılmalı, senin yeterli bilgin yok bu spor ile ilgili.

5. kit33

kit33 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    sporla kür'ün ne alakası var. bilgimiz yok bu konu hakkında bilgi alıyoruz. sen %100 mü biliyon bu sporu onu de bana?
    ben 5 yıldır fitness yapıyorum 3 yıl suprement kullanmadım. doğal beslenmeyi hep ön plana koydum son 2 yıldır ufak tepek whey alıyorum.
    kullanmadığımız için bilgimizde yok Kür falan. ben zaten ne yapcağımı iyi biliyorum. sadece fikir alıyoruz değerlendirme yapıyoruz.
    bu sporu yapıyorsan bilgi değerlendirmesi yapacan tek sette biten bişe değil zihin ve piskolojide biten bişe olduğunu sizde biliyorsunuzdur...
    5 yıldır defter tutuyorum ben. tüm bilgileri oraya yazıyorum kaba taslak spor sapsaydık 5 yılımız boşa adım atardık.
    zaten temeli 5 - 7 bu sporun. daha başındayız bu işin 2 3 yıl spor yapıp ooo ben herşeyi biliyorum diyorlarsa zaten ahmahlardır.

6. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    100% mü biliyon onu de bana ?

Hiç güleceğim yoktu ya :D evet yüzde yüz biliyorum :D

Fotoğraftaki sensen 5 senen boşa geçmiş demeyim şimdi.. Ne yapacağını iyi biliyorsan devam et başlık açmana gerek yok nasıl kollarımı geliştirebilirim diye sormana hiç gerek yok :)

7. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Antrenman programının önemi yok. Ağır çalış ve beslenmene dikkat et yeterli.

Bozo-Baku bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş