1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

5hafta 5 kilo ektomorf + Crohn hastası

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Mupina tarafından 18 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Mupina

Mupina Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Beyler abiler biraz motivasyona ihtiyacım var uzun süre hastaneden çıktıtan sonra tekrar başladım 53 -58 kg farkı buyrun.

https://www.hizliresim.com/PMOy75

2. MrnoBody

MrnoBody Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Kardeşim 5 Hafta İçin 5 Kilo İyi Bence Pek Kasma Kendini 1 Yıla Kendini Toparlarsın Böyle Devam Et Ama Karın Yağı Yapmamaya Dikkat Et Ve Hacim Kazanmaya Devam Et... Kolay Gelsin.:)

3. Mupina

Mupina Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    İşte bu yorumlara çok ihtiyacım var 65ten 53 düşünce moralim eksilere düştü :/ teşekkür ederim inşallah böyle devam

4. Mupina

Mupina Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    https://www.hizliresim.com/AJO8vp
    Ever beyler abiler dostlar ablalar. Şu an ki mevcut vücudum 8. Haftama girmiş bulunmaktayım yavaş yavaş toparlıyorum size bişey danışacağım şu an sadece whey kullanıyorum gold standart. Kışın serious mass + creatin yapsam hacim farkımız olurmu yardımlarınızı bekliyorum allaha emanet olun. (Bu arada arkada yatak var kusura bakmayın uyanınca çekmek istedim sonra dan karnım şişiyorda :))

5. ReturnOldSchool

ReturnOldSchool Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Gayet güzel gidiyosunuz benim fikrim mass gainer kullanmayin acayip şeker iceriyor onun yerine pilav bulgur makarna daha fazla yemeye çalışın kilo aldikca hacim farki olacaktir 2 ay sonra creatine baslayabilirsiniz

6. Mupina

Mupina Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Optimum serious mass içeriğinde %1 falan var herhalde şeker. Kötü karbonhidrat olarak bi şeker var herhalde onun dışında zararlı karbonhidrat yok siye biliyorum içeriğine göz atarmısınız bi :)

7. ReturnOldSchool

ReturnOldSchool Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    İnceledim şeker orani gozukmuyor bunda 8 servis için 129 tl vermek bana biraz lüks geldi tabi sizin bütçenizi bilemem optimumun mass ürünü icerik olarak iyi ama dediğim gibi pahali birde çevremde mass ürünlerin genelde icerikte gozukmesede sekerli oldugunu duymustum daha önce kullanan arkadaslar yorum yaparsa daha iyi olur ben o 129 tl ye tavuk pilav makarnaya harcasaniz daha saglikli olacagi gorusundeyim ancak size kalmış

8. Mupina

Mupina Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Tabi tavuk konusunda haklısınız ama ben zaten fotoğraftada gördüğünüz gibi ectomorph bir vücut tipine sahibim ayrıca çay ocağım var ordada yeterince kalori harcıyorum tozuda zaten taksitle alırım ve 5.5 kiloluğunu alırım tek servis 1250 kcal suyla. Ben yarısını kullansam yeter :)

ReturnOldSchool bunu beğendi.
  9. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Geçmiş olsun hastanede olmanın sebebi apandis ameliyatımı oldun karnın da ameliyat izi var gibi görünüyor,kaslarının durumunda gelişim var öyle görünüyor tek sorun kilo onu da yakın zaman da düzeltirsen iyi ilerleme kaydedersin iyi bak kendini bol şans :cool:

10. Mupina

Mupina Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Çok teşekkür ederim inşallah toparlarım. 9 yaşında Antalya'da apandisit oldum sonraki haftada bir defa ardı ardına Avusturya'da oldum en son ameliyatı Konya tıp fakültesinde oldum geçen sene de yattım hastaneye doktorlar anca teşhis koydular Crohn hastalığı. Allah beterinden saklasında kötü bit hastalık herkes haline şükretmeli bence :/ kışın dediğim gibi serious mass la beraber Bulka gitçem toplam 3500 kcal (yediklerimle beraber ) önereceğiniz bişeyler varsa seve seve okurum

11. ssmuho

ssmuho Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hocam cok iyi toparlamissin vucudu.gelisimin etkileyici.sakin birakma sporu

12. egemenn

egemenn Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    patates bana baya kilo aldırdı eskiden senden daha zayıftım 196 boy ile hemde. düzenli antreman uyku beslenme düzeni ve mantıklı supplementler. mesela creatin bana çok iyi hissettiriyor hem güç hem kg hem su tutuyor. mesela magnezyum çinko ve b vitaminleri alabilirsin eczaneden veya supplement satan firmalardan. antreman olarak da ağır çalışmalısın kesinlikle. temel hareketler olmalı antremanlarında. push pull legs i bi araştır derim.

13. Mupina

Mupina Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
  14. Jacques Reverdi

Jacques Reverdi Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Süre önemli değil, temiz kilo almışsın önemli olan bu. yağlanmadan böyle devam bence tebrikler.

15. Deyax

Deyax Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bende yıllardı 53 kiloyum Mart ayında sporla aynı şekilde 58 kiloya çıktım sonra hastaneye yattım ve hepsi gitti. O zaman teşhis konulmamıştı.

2 hafta önce crohn hastalığı teşhisi konuldu. Aslın çok önceden bu teşhis konulmuş ama yanlış yönlendirme sonucu tedavi başlamamıştı.

Hocam sormak istediğim şuan her gün ilaç kullanımı var bunun yanında gainer kullansak sorun olmaz mı şuan doktorada sormadım önce bir araştırayım dedim. Siz bu konu hakkında doktorunuza danıştınız mı?

16. Falldown

Falldown Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Sırtın süper baya iyi gelişim sağlamışsın tebrik ederim :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş