56 Kilo - 178 Boy - Home training program

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve aliyrlmz tarafından 17 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. aliyrlmz

aliyrlmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle herkese merhaba. Etrafımdan sürekli aldığım "zayıf" eleştirilerinden rahatsız olmaya başladım. Şehre uzak bir yerde yaşıyorum. Dolayısıyla spor salonuna gitme şansım şimdilik yok. Sizlerden doğal yolla vücudumu geliştirebileceğim bir program istiyorum . Lakin şöyle bir problemim var ;
    Psikolojik problemlerimden ötürü sulu yemek(ev yemeği) tüketemiyorum. Salçalı hiçbir yemek yiyemiyorum. Kendimi bildim bileli besin ihtiyacımı Peynir,Yumurta, Et ürünleri, Makarna, Pilav, Patates kızartması, Yaprak sarması, Tüm tatlı çeşitleri, Kaynamış nohut(sade) ile karşılıyorum. Evde tek kaldığımdan ötürü yemeklerimi dışarıdan (fastfood) şeklinde alıyorum. Maddi problemlerimden dolayı günde 1 maksimum 2 öğün yiyorum. Hayatımda yapacağım köklü bir değişikle kendime çekin düzen vermek istiyorum. 21 yaşındayım.

Rahatsız olduğum problemlerim :
    Alt karın bölgesinde şişme.(Bildiğin göbeğim var)
    Uyku düzenim berbat.(Gece uyanıyorum, sabah uyuyabiliyorum)
    Kollarım ince.
    Sahip olmak istediğim vücut özellikleri :
    Karın bölgesinde yağ oranımı çok düşürerek düzgün bir karın bölgesine sahip olmak istiyorum.
    Kollarımı geliştirerek giydiğim kıyafetlerin üzerimde daha hoş durmasını istiyorum.

Sahip olduğum araç - gereçler :
    2'den 7,5'a kadar arttırılabilen dumbell x2
    Ayaklarımı koyabileceğim sehpa,sandalye vb.
    Deri eldiven
    Düz zemin, yatak
    Koşu yapabileceğim rahat, güvenli bir yol.
    Yapacağım hareketleri öğrenebilmem için bilgisayar, internet erişimi.
    Zamanınızı ayırıp bana bir program hazırlayabilecek birini arıyorum. Maddi durumum düzeldiğinde elimden geldiğince makul bir ücret ödemeye hazırım.Ve son olarak söylemek istediğim ; antrenörümün vereceği programa tamamen uyacağıma yemin ederim. Bir an önce başlamak istiyorum. Konuyu inceleyen herkese tekrar tekrar teşekkür ederim.
    Not : Gerek duyulursa konuya vücut fotoğraflarımı ekleyebilirim.

Sayfayı Paylaş