53 kg 1.85 boy

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Emot tarafından 6 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Emot

Emot Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cümleten iyi akşamlar diyerekten konuya girmek istiyorum..
    Başlıkta oldugu gibi uyumsuzluğu ve sıkıntıyı sizde görebiliyorsunuz ve bu artık beni psikolojik olarak etkilemeye başladı...
    Çok sabırsız bir kişiliğe sahibim fakat ilk kez bunu yendim ve adam akıllı beslenmesiyle olsun antrenmanıyla olsun başladım...
    Yardımınıza oldukça ihtiyacım var baktığım konuların geneli 2006-2007 başlıklı tabi insan vucudu değişmedi ama gainerler degismis olabilir...
    Gainer kullanmak istiyorum tam kelime anlamınıda bilmiyorum yani karbonhidrat ve protein desteği için öneriniz nedir? Bütçe:200 TL
    Antrenman konusunda bir öneriniz varmı?
    Beslenmede özen göstermem noktaları yazabilirmisiniz veya link verebilirmisiniz?

Yorum atanlarada şimdiden teşekkür ediyorum.

2. yigit6991

yigit6991 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    çok iyi açıklanmış bir video senin için kilo almak için para vermek saçmalık olur karb 400 civarı tut kompleks ama ve gunluk kalori ihtiyacını aş 300-500 kcal üstüne çık haftada yaklaşık 1 kg almaya bak çünkü fazlası %99 yağdan gelir.Zaten kalorini 300-500 artırınca haftada 1 kg ye denk gelir.Proteini aksatma bu arada ve sağlıklı yağları mutlaka tüket.

Emot bunu beğendi.
  3. Emot

Emot Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yorumun için teşekkür ederim fakat benim kilo boy oranım gerçekten çok kötü. artık vucudumu taşımama noktasına geldim hızlı hareket edince yoruluyorum veya baş dönmesi oluyor kemiklerim sayılıyor olması beni fena bunalttı etrafımdakilerin artık kilo al demesindende bıktım. kenzonun dedikleri gayet güzel ama ögrenci oldugum için bunları saglamam zor olacaktır kaliteli bi gainer daha mantıklı olur suanki halimi düşünürsem

Son düzenleme: 6 Temmuz 2014
  4. Emot

Emot Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Muscletech premium mass gainer'e karar verdim. Beslenme ve antrenman konusunda yardımlarınızı bekliyorum... Teşekkürler

5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Beslenme konusunda, normalde yağ depolamadan beslenme hakkında tavsiyeler verilebilir ama sen şimdilik bunlara bakma derim. Zayıflığın aşırı ve sağlıksız boyutta. Kafanı buzdolabına sokup ne bulursan ye.

6. Emot

Emot Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam verdiğiniz tavsiyeye hep uydum ev arkadaşımdan daha fazla yiyorum o kilo alırken ben vermeye devam ediyorum. Kalmadık doktora gittim hiçbir sıkıntı yok diyor metabolizma hızlı diyor. Benim artık samandanda olsa kilo almam lazım

7. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Ev arkadaşından fazla yemenin kilo aldıracağını nereden çıkardın ki? Sen kilo almak istiyorsan ve alamıyorsan şu anda kendi yediğinden fazla yiyeceksin demektir. Ne yiyorsan daha fazla ye. Çok fazla yiyorsan çok çok fazla yiyeceksin. O da yetmiyorsa üzerine 1 litre de süt içeceksin. Daha olmuyorsa 2 litre içeceksin. Ta ki kilo alımı başlayana kadar daha fazla yiyeceksin.

Sayfayı Paylaş