51 kilo verdikten sonra ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve novus tarafından 15 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. novus

novus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar kusuruma bakmayın konu başlığını biraz kötü açmış olabilirim ama bu duruma ne yazabilirdim bilmiyorum :eek:

yaklaşık 9 ayda spor, güzel ve sert bi diyetle 51 kilo verdim şu an 87 kiloyum 1.89 boyundayım.
    son 4 - 5 aydır body yapmaya başladım ve iyi bi yere geldim sayılır fazla sarkığım vardı kol altında göğüslerde ve karında ama şu an kol altı ve göğüsdeki sarkıkları ağırlık sayesinde baya bi topladım bel çevresinde 6 - 7 kiloluk bi fazlalığım olduğunuda biliyorum body günlerini artık bölgelere böldüm o şekilde çalışıyorum.

şu an kardiyo ağırlıkta olmak üzere body ile birlikte bi idman programım var.

ptesi body + kardiyo / göğüs + bacak
    salı şiddetli kardiyo
    çarşamba body + kardiyo / omuz + sırt
    perşembe şiddetli kardiyo
    cuma body + kardiyo / biceps + triceps + önkol + karın
    cumartesi - pazar /off

aslında karın bölgesini hergün çalışıyorum ama hepimizin hatta herkesin bildiği hafif karın egzersizlerini idman sonunda yapıyorum.

benim size sormak istediğim şeylerden
    -1.si bu izlediğim idman şekli size göre iyi mi ? bi değişiklik yapmam gerekiyor mu ? ve üstüne ekleyebileceğim tavsiyeleriniz varmı ?
    -2.si bacak içindeki sarkıklarımı toplayabileceğim bi alet çalıştığım salonda bulunmuyor alet olmadan çalışabileceğim egzersizler varsa bilgilendirebilirmisiniz ?
    -3.sü sarkıkları tamamen toplamak ve kalan yağ oranımı düşürmek için kardiyoya aynı şekilde devam etmeli miyim ?

ölümcül bi idman sistemi veya diyet söylerseniz yaparım :D zaten bugüne kadar da bu şekilde bi idman programı izlediğim için sorun olmuyor. sadece tavsiye ve yanlışları düzeltirseniz çok sevinirim.

şimdiden teşekkürler :)

2. novus

novus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hepinize desteğiniz ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar

3. secard

secard Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba bende bu haftadan itibaren başlıyorum 114 kilo civarındayım bu diyet ve çalışma programını öğrenmek isteriz büyük başarı tebrikler.

Sayfayı Paylaş