500 kalorilik ek kardiyo desteği

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Çağdaş kızılhan tarafından 3 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Çağdaş kızılhan

Çağdaş kızılhan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli / izmit
    Yaş 18 boy 183-184 kilo 75.3
    Evde vg yapıyorum yarı profosyonel bir antrenman çizelgem var . Bu kilolara 105 kilodan düştüm o yüzden vücut endomorf yapıyı andırıyor.
    Bu başlığım yağ yakımı için göbek bel kalça ve basenlerim yağlı bir futbolcu fiziği gibi bir fiziğe ulaşmak için yağ yakımı yapma kararı aldım %15/ 18 yağ oranım var , deri diyolar gızlı kilo verdiğim için ancak ben yağ olduğunu düşünüyorum hatta deri muhabbetinin de çok kilo verip hala yağ kalmasının kabullenemediğinden türediğini düşünüyorum.
    Beslenmemde ;sabah 2 yumurta beyazı , bir çay kaşığı keten tohumu yağı , bir avuç yulaf ezmesi ve bir su bardağı yağsız light süt
    Öğlen bir elma
    Akşam light ton balıklı yeşillikli bir tabah salata

Normalde ara öğünlerim ve öğlen tavuk akşam ev yemeklerim vardı ancak kendimi 9. Haftadaki programa hazırlamak için kilo kaybetme ve yağ yakma kararı aldım şu an 3. Haftadayım 6haftada yakabildiğim kadar yağ yakıp 9. Haftada aminoasit , protein tozu supplementleriyle ve beslenme programıma eklenmiş kuruyemiş ballı sütlü muz öğlen ve akşam beyaz et sağlam bir beslenme ile kas kütlesini artırmak istiyorum 9.hafta da buna yönelik bir hafta 9dan 14. Haftaya kadar bu yoku izlemeyi planlıyorum.
    Normalde pazartesi ağırlık
    Salı interval kardiyo 22 dakikalık
    Çarşamba ağırlık
    Perşembe interval kardiyo 22dk
    Cuma ağırlık
    Cumartesi interval kardiyo 22 dakika
    Pazar off
    Programım buydu ben hiçbirşey çıkartmadan pazar günü dahil
    Günlük 500 kalori ek yakacağım bir kardiyo egzersizi ekledim bu muşmula göbekten karın kaslarımı göreceğime inanıyorum
    Değerli yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

2. Çağdaş kızılhan

Çağdaş kızılhan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli / izmit
    İlk günüm aynen başarılı ve bu bir aylık süreçte cla supplementini besinlerime ekledim bugün sipariş ettim yarın gelir bi before fotoğrafı atmak şart oldu
    image.jpg

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yeterince zayıfsın, neden yağ yakımına uğraşıyorsun?
    Bir şey anlamadım ben bundan. 9. haftadaki program ne? Neden sadece 5 hafta bulk? 5 haftada bir şey olmaz ki? Bulka girdin mi en az 3-6 ay devam etmek gerekir fark görebilmek için?

4. Çağdaş kızılhan

Çağdaş kızılhan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli / izmit
    Merhaba sevgili doxux yeterince zayıf değilim fotoğrafın bir azizliği ön profilden dolayı ve yağ oranım 16-18lerde siz yeterli karın egzersizi yapıp göbekten başka birşey görememenin acısını bilir misiniz ? :))
    Yağ oranımı düşürdükten sonra yarım bulk dönemi diye tabir ettiğim dönem benim programının 9 ile 14. Hafta arasında kilo alımına açık antrenman olarak tanımlandığı için 75 kilo kas kütlesi olmadan ideal bi kilo değil ki zaten. O haftalarda çok iyi protein mineral supplementlerle destekleyip 45 günlük bir süreçte iyi bir verim almak zaten bulkun vereceği kadar çok hacim istemiyorum . Yorumunuz için teşekkür ederim , günlüğümde yorum görmek güzel.

Ek olarak sabah ve öğlen 200ml su bardağımda light lor peyniri eklemeyi düşünüyorum bulabilirsem , öğlen elmayı çıkartıp loru ekleyeceğim sabah ise direk ekleyeceğim.
    240gibi bi kalorisi var toplam 50 gr protein değeri var bence müthiş

5. Çağdaş kızılhan

Çağdaş kızılhan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli / izmit
    Bugün de tam olarak tamamlandı
    Ek olarak iki küççücük kare bitter ülker çikolata ve yarım ceviz bir yudum da çay içtim (önemsiz maksat makara:) )normal interval kardiyonun üzerine ek 500 kalorilik kardiyomu yaptım proteinlerimi kas yaktırmama oranında aldım biyoloji ve fiziğimi de çalışıp günü tamamladım :)

6. Çağdaş kızılhan

Çağdaş kızılhan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli / izmit
    Kilo 76dan 74 ter kaybı yok, (tok karnına) kalçamın yandığını hissediyorum ek olarak akşam yemeğinde bir küçük porsiyon mıhlama bir dilimin 1/4 ü kadar kepek ekmeği 2 küçük salatalık turşusu ve yüz gr light yağsız pınar yoğurt , antrenmandan sonra son öğünde yağsız tuzsuz lor peyniri ve bir iki parça bitter çikolata yenilicek son olarak biraz ceviz yenilebilir ve yağsız ton balıklı azıcık yeşillik ek kardiyom tamam şimdi define antrenmanımı bitirip beslenip günü kapatıcam clam geldi bu arada hardline ilk jel kapsülümü yedim

7. Çağdaş kızılhan

Çağdaş kızılhan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli / izmit
    İşin rengi değişti beyler bayanlar programımın aralarına klasik göğüs omuz ve sırt hareketlerini ekledim oldu bize antrenman günlüğü ama kardiyo da aksatmadan yapılıyo yağ yakımına da devam yani :)

8. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Benim
    Boy: 1.72
    Kilo:60
    Hafif bir göbekte yağlanma var ama yağ yakmıyorum üstüne kol göğus karın calısiyorum sende aynısıni uyap

İshak01 bunu beğendi.
  9. Çağdaş kızılhan

Çağdaş kızılhan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli / izmit
    Yağ yakımı ve kas gelişimi aynı anda devam ediyo zirvedeyim şu an :)

10. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Sence iyi bir kardiyo kaç dk olması lazım

11. Çağdaş kızılhan

Çağdaş kızılhan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli / izmit
    İnterval ilse 22 dakika öğlende bir saat kadar düşük tempoda yürüme ve yarım saat kadar bisiklet sizin lezzetli beslenmenizi sağlayacaktır fazla yiyip fazla yakma taraftarıyım spor mutluluk neticede :)

12. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Benim göbekte yağ var hafif kardiyo ile diyet yapmammi lazim yoksa yetermi karın kasımı çalışım

13. Çağdaş kızılhan

Çağdaş kızılhan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli / izmit
    Hafif diyet yok iyi beslenme var diye yapma sağlıklı beslen karın da çalış kardiyo da yap kardiyo ile karını aynı güne koy ve vücut çalış vücut kardiyo kadar etkili sporu düzenli yaparsan tembellik etmeden mutlaka gelişim görüceksin ben bile karın kaslarımı hissediyosam sen de görüceksindir :)

14. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    hava soğukmkardiyo yapınca 3. dk mboğazım yaniyor :)

15. Çağdaş kızılhan

Çağdaş kızılhan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli / izmit
    Koşu bandı da çözüm değil dün antrenmanı yaparken alt kat komşum geldi başladı rahatsız oluyoruz diye iyi tamam diyip yanından fırladım çıktım dışarı caddede koştum soğumamak için , herif bön bön bakıyo :D

Sayfayı Paylaş