5 Senedir yanlızım.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Ahmt9 tarafından 16 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    Evet arkadaşlar 18 yasında dalyan gibi genç 5 yıldır hiç bir kız ile cıkmadım lanetmı dersınız sansmı bi ayarsızlık var gibi.

Ayrıca sunu dıyeyım Zaman geldi cok kibar oldum dedim ilgi ceker belki . Okuz oldum tabiri caizse olmadı o yuzden Saplıgımla tek başımayım.

Aslında kızlar komiksin felan diyor ama buda ilgi cekmiyor bende yatır gibi bişey var sanırım.

Bunu yazmamın sebebı sevgililerinizin degerını bılın :)

For Ever Saplık.

hatta geçen bir çift ; kız cocugun ustune atladı bır optu .korktum sıçradım ki ben kolay kolay korkmam.

dragox ve eludem bunu beğendi.
  2. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
  3. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    ben 21 yıldır yalnızım ben napim?

ahmet_41, mma- ve themertyildiz bunu beğendi.
  4. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    bir dokun bin ah işit oldu :) siz hiç gocunmuyor gibisiniz yanlızlık hiç koymadımı ha bu arada benım kardeşimde yok tek çocugum hayatım yanlız geçti o yuzden yanlızlıktan hoşlanmıyorum :)

5. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Lise yasantini takma.

Universitede istedigin kadar olur eger "dogru" arkadas grubuyla "dogru" mekanlarda takilirsan.
    Benim icin boyle olmustu diyeyim en azindan. :)

won_dutch ve Ahmt9 bunu beğendi.
  6. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    en derinden işallah :)

7. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Olay tip degildir muhtemelen.

Yani ne maymunlar, insanlarla cikiyor goruyoruz, bilirsin. Bir de sen sporla ugrasan adamsin. Eh bir de boyun biraz uzunsa, elin yuzun duzgunse ne guzel iste. Denk gelmemistir, yeteri kadar sosyal degilsindir, pek cok degiskeni var bunun.

O yuzden cok onemseme. Yasin daha 18 hem. Diyorum ya, koca lisede yasamimda benim sadece iki kiz arkadasim olmustu. Bence cidden cok az bir rakam bu. Keske daha girisken olabilseydim diyorum. O zamanlar enteresan kafalardaydim zaten. Neyse artik, aklimiz basimiza gec geldi. :)

Ahmt9 bunu beğendi.
  8. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    yalnızlık güzeldir insan evladı bunun değerini bil hayatını yaşa.

9. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    herşey hos guzel ama anlatmada pratikte insanları gorunce kıskanmak cok kotu bırsey tamam sporla ugrasıyorum ama o 1 saatten sonrası ne olacak :) bayada sosyal biriydim min. 2 gunde bir dısarı cıkar dolasırdım cafelerde ama olmadı onumuzdekı maclara bakıcaz bizde :)

10. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    18 yaşına gelmişsin yalnızım diye dert ediyorsun takıntılı olmana az kalmış ancak bu güzel bir şey kafanı takman gereken bir şey gerekiyormuş oda olmuş

Ayrıca yalnızlığının tadını çıkart bence güzel bir şey hiçte kötü değil sen onları değil onlar seni örnek alsınlar :)

Ahmt9 bunu beğendi.
  11. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    '' Zeki bir insan yalnızlıkta, düşünceleri ve hayal gücüyle mükemmel bir eğlenceye sahiptir. '' Arthur Schopenhauer

'' Asıl yalnızken yalnız değilim. '' Friedrich Schiller

'' Kalbin gerçek, derin barışı ve tüm ruhun huzuru sadece yalnızlıkta bulunur. '' Arthur Schopenhauer

ozanergen1, ravenss34, TorettoEA ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  12. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    ben 25 yaşımdayım ve ilk sevgilim 21 yaşımdayken olmuştu almanyada nedenide cafe sinemaya gidecek kadar bile param yoktu tip vücut biraz vardı ama yetmedi para olmayıca sosyalleşemiyorsunda olmamıştı işte lisede utangaçtım kızlar dalga geçerdi benle 21 yaşımdan önce bunu diyeceğimi sanmıyordum ama insan yalnız olduğu günleride özlüyor şöyleki telefonla 20-30 kez gün içinde aramaları olsun canım cicim aylarında tamamda sonra insan bunalıyor akla gelmeyen şeylere kızarlar ağlarlar barışmak için günlerce neye özür dilediğini bile bilmeden özür dilersin:) body building yapıyorsan kız spor yapmıyorsa vg sporunu ikinci kız arkadaşınmış gibi görürler kıskanırlar okul iş yoğunluğu vs derken az ilgi göstermezsen başka birimi var diye dırdır ederler o sokakta gördüğünüz gibi elele tutuşup gülüp eğlenmek değildir sadece bunu bilin insan yalnız olduğu günleri mumla arıyor

Son düzenleme: 17 Eylül 2012
  13. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Bende 22 yaşındayım. 2 yıl önce birkaç aylık ilişkim oldu. Onu da saymazsak ben de 8 yıldır yalnızım.
    Tek dert ettiğim malesef seks hayatı. En verimli yıllarım çöpe gidiyor.
    Boyum da 170 değil 175 olsa....

14. -CRonald07-

-CRonald07- Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lise çağlarındaki ilişkilerin %99 u ciddiyet kazanmıyor zaten amaç gönül eğlendirmekse eyvallah ben böyle düşündüğüm için üstüme düşen kızlar olmasına rağmen bugüne kadar kimseyle çıkmadım en azından vakit kaybınız olmaz bu açıdan da bakın. çok çekingen oluşumun ve başkası ne der düşüncesinin de etkisinde kalmadım değil hani :D şuan ünideyim 1-2 hafta önce 21 yaşını doldurup 22ye geçtim artık zamanı kesinlikle geldi. meğer bu dertten muzdarip ne çok kişi varmış hiç böyle düşünmüyordum :) fazla da geç kalmamak lazım bence..

15. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Süpersiniz ya hepiniz çok ciddi diyorum:D

16. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Kendin ol, girişken ol. Sonra gelsin kızlar :p ciddiyim bak.

17. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

Of of of niye bu kadar kız delisi bir gençlik var bizde bende senle ayni yastayim ama hic bir zaman kiz pesinde kosmadim , önceliklerim başka demekki senin önceliklerinde başka . Doğru yoldasin bence kizlarin üstüne hiç düşme tabiri caizse '' Cool '' olmaya calis bırak onlar sana gelsin

18. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  19. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    18 sevgilinin olmaması için fazla bi yaş değil zaten. 1 sene sonra falan üniversiteye girdiğinde orada bulursun muhtemelen zaten. Sorunun tip değildir muhtemelen çok tipsizlerin yanında bile güzel kızlar olabiliyor bildiğiniz gibi. Girişken ol biraz veya karakterim bu diyorsan çok çok iyi vücut yaparsın eğer tipinde varsa o zaman cool takıl senin için deli olacaklar. Yakışıklı ve iri vücutlu biri olupta kimseyi sallamazsan karşı cins komplekse girer zaten, yanlarındaki sümsüklerden üstün olacaksın bu sefer sen ulaşılmaz olursun. Onlar kendileri gelir o zaman yüzde 100:)

John399, rockybalboa7 ve DEXONİA bunu beğendi.
  20. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    psikolojik kişisel gelişim kitapları al oku..önce kendi psikolojini, ruh halini çözersen, toplum içinde istediğin şekilde kendini kontrol edip, kendin gibi davranmada sıkıntı çekmezsin...
    biz sana burda ne söylesek boş olur çünkü sorunun çözümü sende, emin ol okumanın yararını şu an seni inandıramayacağım kadar göreceksin..

rockybalboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş