5 haftam var millet yardım lütfen

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve tekvando.doer tarafından 23 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tekvando.doer

tekvando.doer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. 174 cm boyum var ve 53 kg'yim. Tekvando yapıyorum. Ağustosun başında Türkiye Şampiyonam var. Sol kolum daha önce iki kez kırıldı ve uzun bir süre antrenmana gidemedim sakatlık dönemini atlattım yeniden antrenmanlara girmek durumundayım. Sol bileğim aşırı ince ve aşırı güçsüz. Aşırı derken abartmıyorum sol kolumla yumruk atamam yani bileğim pazuların gücünü kaldırmıyor. Sağ kolum da aynı şekilde ama sol iyice vasat. Bu belirttiğim süre zarfında 1 kilo alma hakkım var ve tepeden tırnağa özellikle kol bileklerimin gözle görülür bir güç kazanmasını istiyorum. Yalnız buraya dikkat, amacım kasları şişirip görünüş kazanmak değil, güç kazanmak. Tekvandoda serilik çok önemli en seri ve en güçlünün ortasını bulmak lazım bu yüzden kas yığını olmak istemiyorum. Spor yapmaya alışığım 10 yıldır bu sporu yapıyorum ama sakatlık dönemi beni mahvetti. Rakiplerimin gücünü kaldırmam için abartılı olmamakla beraber protein tozu kullanarak birtakım güç, kondisyon çalışmaları yapmak istiyorum. En sağlıklı yoldan bunu nasıl başarabilirim. Ne tür bir beslenme programı ve ne tür bir protein tozu önerirsiniz. (Proteinle beraber gıdayla karbonhidrat almayı ihmal etmeyeceğim.) Eklemek istediğim bir şey hatırlarsam eklerim. Şimdiden çok teşekkürler.

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    257
    Ödül Puanları:
    73
    guc calismasi istiyorsan full body antrenmani yapabilirsin bu sure zarfinda, az tekrarlarla

3. mayiaskaquestion

mayiaskaquestion Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    bir spor salonuna git orda istediğini verirler

4. tekvando.doer

tekvando.doer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Spor salonuna gidiyorum zaten fakat hangi protein tozu ve nasıl kullanmam gerektiğini merak ediyorum beslenmem nasıl olmalı zayıfım çok fazla yiyemiyorum haliyle. Bu yüzden takviyeler gerekiyor

5. mayiaskaquestion

mayiaskaquestion Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Günlük kalori ihtiyacını geçemiyorsan gainer öneririm

6. tekvando.doer

tekvando.doer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları: