5 dknizi ayırabilirmisiniz?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve XasTurk tarafından 14 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. XasTurk

XasTurk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Sa arkadaşlar yaşım 15 2 senedir vg yapıyorum şuana kadar hiç supplament kullanmadım amacım kilo almak şuan 60 kgyum dışardan bakıldığında zayıf görünüyorum göğüslerim tişörtden belli oluyor ama yapımın biraz daha geniş olmasını istiyorum mesela 7 ay sonra 16 yaşıma gircem şu vidiodaki gibi vücut yapmak istiyorum 16 yaşına kadar [YOUTUBE]16 Year Old Bodybuilder Flexing Video 3: Matt - YouTube[/YOUTUBE]

abilerim bi yardımcı olursanız sevinirim ben okuyorum öyle düzenli bir beslenme programım olmuyor amacım kilo almak ama her sabah 3 haşlanmış yumurta öğlenleyin yulaf ezmesi akşam yemeğindede annem ne yaparsa onu yiyiyorum makarna kuru fasülye v.b. gece 1 veya 2 bardak süt içerim yatmadan önce hacim kazanmak istediğim için çok ağırlık az tekrar şeklinde çalışıyorum herhangi bir body veya fitness salonuna gitmiyorum istediğim şey yapımın birazdaha genişlemesi dışardan bakıldığında zayıf gözüküyorum yardımcı olursanız sevirim

Son düzenleme: 14 Eylül 2013
  2. onursuz23

onursuz23 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bu yaştan sporun kıymetini anladığın için tebrik ederim, umarım hayatın boyunca spora gereken özeni gösterebilirsin..

Sporu önce sağlıklı yaşam için yapmalısın, t shirtten göğüslerin gözüksün diye değil. Görüntün sen sağlıklı beslendiğin ve spor yaptığın sürece doğal olarak güzelleşecektir. İmkanın varsa bir spor salonuna kayıt olmanı ve düzenli olarak gitmeni öneririm.

Beslenme konusunda da siteyi inceledikçe neler yapman gerektiğini öğreneceksin. Ama en önemlisi acele etmeden, çok hırs yapmadan, sporu hayatın doğal bir parçası olarak görebilmek

3. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Geniş yapıya bb ile ulaşmak zaman alır. Geniş göğüs kafesi ve omuzlar belirliyor bu genişliği genetik kemik yapısı yani.. Kendinle barışık olmayı denesen daha faydalı olur. Ama tabii ki de spora devam çünkü 0.2 kg bile kazansan kar sana.. bende zayıf biri oludugum için kıymetini bilirim.

4. legenDary

legenDary Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    o çocuğun abartılcak bir genişliği yok o vücuda düzgün bir çalışmayla pekala ulaşılabilir.Zaten uzun yıllar devam ettiğinde 20'li yaşlarda çok iyi bir altyapı oluşturmuş olursun

Sayfayı Paylaş