1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

5 aylık ozzy değerli yorumlarınızı bekliyor.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ozzy tarafından 21 Ocak 2007 başlatılmıştır.

1. ozzy

ozzy Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    Arkadaşlar 5. ayıma girdim . "arkadaşım bu ne Aysel Gürel'in vücudu daha iyidir senden. Kış uykusuna yatarken o kıllar mı koruyor seni? Oo süper vücut daha süperini hiç görmedim" vb.. her türlü yapıcı, yıkıcı eleştirinize açığım :D

Haftada 2 ya da 3 gün antrenmana gidebiliyorum, tahmin edebildiğiniz üzere çift bölge çalışıyorum. Daha önce uzun aralıklarla bb yaptım bu son dönemden önce 3 yıldır hiç antrenmana gitmemiştim. 2 ay önce hepsinden birer kutu olmak üzere hardline 3000 amino, ultimate isocool, hardline creatine, universal tribulus ve universal gh max tükettim, steroidle hiç işim olmadı, zaten steroidlik bi durumum yok gördüğünüz gibi. 5 ay önce gayet göbekli ve yağlı olarak 75,5 kilo olmama rağmen şu anda 78 kiloda göbek neredeyse gitti ve yağ oranım oldukça düştü. Fakat son 3 yılda biriken yağlar için ciddi bir cardioya ihtiyacım var şimdiye kadar zayıflamaya yönelik hiç diyet yapmadım, cardio da antrenman sonlarındaki abs çalışmalarımdan ibaret.

yaş 26
    5 ay önce
    kol: 35,5
    kilo: 75,5

şu anda
    kol:40
    kilo:78

Fotoğraflar webcam le çekildiği için biraz kötü arkadaşlar kusura bakmayın, daha iyilerini yollamaya çalışacağım. En üstteki fotoğraf 2 yıl önceki çökmüş halim. 5 ay öncesine ait çıplak fotoğrafım olmadığı için en yakın onu bulabildim 5 ay önceki halim onun biraz daha çökmüşü ve kilolu haliydi :)

Yorum yapan herkese şimdiden teşekkürler.

[/img]

2. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili ozi ya sana tavsiyem yorum için resimlerini baskasına cektırmen olacak hem kıllar hem karanlık hemde pek poz verememişsin acıkcası salonda al cep telefonunu elıne kıme desen ceker seni ozaman bizide mutlu edersın bi kardesımıze daha yorum yamıs oluruz

3. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Evet sağlıklı bi yorum için önce bi kıllardan kurtul bence ;)

4. ozzy

ozzy Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    Arkadaşlar etmeyin ben kıllarımla barışık yaşayan bir insanım :D Onlardan kurtulmam mümkün değil ama dediğim gibi daha ışıklı bir ortamda düzgün bir makineyle tekrar yollıycam en kısa zamanda. Teşekkür ederim.

5. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    ozz belki alinirsin ama bu forumda herkes inandigi seyi cekinmeden söyler...ben bu kollarin 40 geldigine inanmiyorum inanamiyorummmm...kusura bakm a 40 cm gelmez o kollar arkasdaslar etmeyin gercek ölcülerinizi yazin

6. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Gercekten 40 cm gıbı durmuyor fakat arkadası yalancı duruma dusurmeyelım.. Belkı sıcak 40 ı bulur ? Ayrıca vucudun eskıye gore daha ıyı tek oyle bı yorum yapabılırım ama daha yenıyız daha cook calısmak lazım cok :p

7. ozzy

ozzy Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    Arkadaslar yazdiklarinizdan kesinlikle alinmam ama gerçek ölçülerimi yazdim, sicak 41 cm bu arada :) Isigin azizligine mi ugradim acaba? Zaten define bi durumum da yok. Biraz daha iyi ışık şartlarıyla yeni fotolar.

8. Tamer

Tamer Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    sırt pozundaki kol 40 olabilir :p

9. ozzy

ozzy Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    haha diğer pozlarda 35 falan diyosun yani :D :p

10. Coreeye

Coreeye Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    valla bence kıllı bodyci olmaz :) tüy dökücü kullan.Kıl almak ayıp bişey değil :) onun dışında göğüslerini toparlayamamışsın sarkık gözüküyorlar,göğüs çalış.

Yazdıklarınızı düşünerek yazınız kimse kesmeye mecbur değildir.. (flexor)

11. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    senin lafın hiç olmamış.sen nasıl kıllı bodyci olmaz gibi bır gorusu savunuyorsan ozaman bende kılsız erkek olmaz diye bif atayım ortaya.herkes metro değil ağdacıya gitsin.sokakta çıplak dolaştıgıda yok.kıyafet uzerıne oturuyorsa ve vucut dısıplıne edilmişse bu yeterlıdır.kıldan tuyden meseleler ile ugrasmakla vucut geliştirilmez,çene kasları gelişir sadece.spor salonuna elini değmemiş gibi git gogus çalış lafı hiç yerıne oturmamış.tavsiye verırken eksık yonlerıne hitap eden hareketlerı açıklarsak daha faydalı oluruz karşımızdaki insana.

Kobe_ali bunu beğendi.
  12. ozzy

ozzy Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    Sevgili Coreeye "kıllı bodyci olmaz" görüşüne ben de katılmıyorum, epilasyon yaptırıp yaptırmamak bu sporla ilgilenen insandan insana veya amacına göre değişebilir, sonuçta manken veya profesyonel bb ci olmadıktan sonra kişinin estetik anlayışına kalmış bir seçim, başka bir şey değil.

Göğüsleri toparlayamadığım konusunda haklısın, aslında üstünde oldukça yağ olduğundan sarkık duruyorlar, altında ne var inan bilmiyorum :) Vücudumdaki yağ oranı bayaa bi fazla, sırf bu nedenden dolayı henüz 5 aylık olmama rağmen şimdiden definisyona yönelik çalışma yapma niyetindeyim. Siz ne dersiniz bu konuda?

13. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    definasyona yonelık bır calısma 5 aylık bır vucut için agır olabilir.çunki idman sistemi oldukça agır.bence beslenme dısıplını ve super setlerden mutesekkıl bır programda yaza kadar oldukça iyi verım artısı gosterecektır.tekrar sayılarına ve dınlenme surene odaklanmanı onerebilirim.beslenmeyı yazmıyorum cunki bunu yazılanlardan yeterı kadar anlayacaksın.

14. ozzy

ozzy Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    guardbody teşekkür ederim, önerine uyucam. tam anlayamadığım nokta tekrar sayısı ve dinlenme. şu anda 10-8-6-4 veya buna benzer şekilde çok ağır çalışıyorum, tekrarı fazlalaştırıp makul bir klioyla daha kısa aralıklarla çalışmamı mı öneriyorsun?

15. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    evet ozzzy ilk resimlerinde pozlarin ve iisgin azizligine ugramisin.son koydugun fotolarda kol 40 var,basarilar

16. ozzy

ozzy Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    oh be adım yalancıya çıkıcak diye ödüm koptu, mesajını bekliyordum gerçekten :)

idealim 43cm de define olabilmek, teşekkür ediyorum sana da iyi çalışmalar ve başarılar.

17. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    !! Arkadaşlar sizlerden ricam lütfen ölçülere fazla yorum yapmayınız vucuda yapınız

Üst göğüsü çok eksik görüyorum hal böyle olunca ön omuzuda eksik görüyorum biceps tricepsin gerisinde kalmış enseye pres ve latarel yana açış gibi hareketleri devamlı kılmalısın sırt kanat eksik barfiks ve rowing e yoğunlaşmalısınız bir iki ay çalışma iyi beslenme ve düzenli dinlenme ile işler yoluna girecektr

18. ozzy

ozzy Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    Flexor teşekkür ediyorum, "biceps triceps'in gerisinde kalmış" buna şimdiye kadar hiç dikkat etmemiştim. Diğer bölgeler için de dediğin hareketleri uygulayacağım.

19. toygunuyar

toygunuyar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    saamsun
    bence sırt bölgesi baya iyi ama gogus bolgesı daha ıyı olabılırdı.basarılar

20. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Kollar iyi ama kolları iyi yapan şeyler bence trisepslerin,biceps çalışmalarına önem verirsen 43 cm kola rahatlıkla ulaşabileceğini düşünüyorum,başka gördüğüm bir eksik ise göğüs ama bunu bence takma çünkü göğüs yapmak gerçekten zor ve zaman istiyo,sana iyi çalışmalar.

Sayfayı Paylaş