1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

5 Aylık değişim. Yaş 15 (Bulk)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ergunfb06 tarafından 27 Mart 2012 başlatılmıştır.

Vucudun genel durumu nasıl ?

Anketin kapanma tarihi 5 Nisan 2012.
  1. İyi

oy sayısı 9
    29,0%
  2. Orta

oy sayısı 13
    41,9%
  3. Kötü

oy sayısı 9
    29,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. PointFlex

PointFlex Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    Omuzlarının gelişmeme sebebi daha gelişim çağında olman, ama bir sebep daha var, omuz gibi ufak bir kasa çok ağır girmenin anlamı yok bu da gelişmeyi engelleyebilir.

ergunfb06 bunu beğendi.
  2. ergunfb06

ergunfb06 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Normalden biraz daha güçlüyüm belkide genetiktendir bilemiyorum :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:29 ----------

Beslenmede üstüme yok çok iyi besleniyorum allaha şükür maddi bi sıkıntımızda yok o yüzden rahatım fakat okul yüzünden biraz uyku sorunu oluyor sabahçıyım erken kalkmam gerekiyor başka bi sorunum yok en iyisi olucam inşallah

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:32 ----------

Ön kolu bende çok seviyorum biraz daha yüklenicem arka kolu göre biraz küçük kalıyor zaten yağlarıda düşürünce çok güzel bi vucud çıkıcak inşallah ve teşekkür ederiim sanada başarılar :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:36 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:34 ----------

Evet oda bi ihtimal peki omuzu nasıl çalışmalıyım acaba ?

Sayfayı Paylaş