5 Ayda 30 kilo verdim. Ama bir konuda daha yardıma ihtiyacım var .

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sserkan1 tarafından 18 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. sserkan1

sserkan1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Bundan 6 ay önce 112 kiloydum . Spor salonuna başladım cardiyo ve hafif ağırlıklar la başladım ilk 3 ay hep böyle yaptm . İlk 3 ay 20 kilo verdim . Sonra ki 3 ay da programı değiştirdim ağırlıklara biraz daha önem verdim . Son 3 ayda da 4-3-3 şekilde kilo verdim . Aslında benim istediğim çok kaslı fit bir vücut değildi 10 senedir kilodan cekmediğim kalmamıstı . Basardım suan kilolu değil gibi bsyim .

Boyum:1.84
    Kilom:82

Dediğim gibi amacım sadece kilolardan kurtulmaktı . Dahada zayıflamak istiyorum 75 e kadar yolu var ama şu var . Göbek bölgem çok yumuşak ve sarkık ileride değil ama sarkık . Tişört giyince felan belli olmuyor fazla . Diğer yerlerimden bir şikayetim yok . Göğüslerim felan ilerde duruyor . Herneyse 75 kiloya kadar düşücem düşene kadar karın bel bölgesine daha çok ağırlık vermek istiyorum . Biliyorum bölgesel zayıflama bsy yok ama oraya daha cok ağırlık verebilir miyiz. ?

Ben her gün elimden geldikce 400mx10 (Atletiz sahası) tur koşuyorum . Evdede şınav mekik bel hareketleri yapıyorum . Önerilerinizi bekliyorum .

75 kiloya indikten sonra hacim yapmayı planlıyorum veya fitness .

2. mertleon

mertleon Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    bol bol mekik karın hareketlerine bak forumda bölgesel zayıflama yokdur ama sen mekik çekdikçe karın kasları çıkıcak karın bölgen sıkılaşıcak tek formul mekik

3. sserkan1

sserkan1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Sağol elimden geldiğince mekik çekiyorum.

4. ttolga1111

ttolga1111 Yeni Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    göğüslerin için çok tekrar az ağırlık yaparak küçültebilirsin

5. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    5 ayda 30 kilo vermişsin... bir 5 kilo daha vermelisin bel kısmındaki yağlardan kurtulman için.. bunun yanında ağırlık çalışmalarını da ihmal etme....

Sayfayı Paylaş