1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

5 aydır yapıyorum ne dersiniz:)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve N-aim tarafından 1 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    arkadaşlar 5 aydır yapıyorumilk 2 ay ısınma evresi oldu daha sonraki aylar sert çalışmaya başladım.yaş 20 boy 1.76 kilo 75[​IMG]

2. cango1983

cango1983 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    omuz ve kolu geliştirmissin arkadasım ama biraz yaglısın gibi geldi bana ilk once o yagları atmaya calıs derim,istersen olculerini yazkı daha cok yardımcı olabilelim....

3. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    5 ayda cok az yol kat etmişsin derim..

4. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    benı gorusum mıdede yaglanmalar var bence bırazda onlara yuklen senın agır sert bır antremana gırmene gerek yok abıcım daha erken kollar guzel gozukuyo ama daha erken 5 aya gore ıyı bır gelısım eskı halını bılmıyoruz gercı calısmalara devam ılerkı zamanlarda gelısımı gorucez selametle

5. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Nereden biliyosun 5 ayda az yol katettiğini.Belki 35 kilo başladı spora.Moral bozmayalım yakışmaz bizim gibi centilmen sporculara.5 ayda arnold falan beklemiyorsun değilmi.Bak sitede karasan senelerdir body yaparım hala bodyci misin diyecekleri vücudu yakalayamadım demişti bi ara.Biraz daha araştırma biraz daha bilgi.Biraz daha motivasyon hepimiz için şart.

6. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    vallahi beş ayda bu kadar yapabildik. BB yemezsen gelişmiyor insanda haliyle yedikçede kilo alıp yağlanma başlıyor :D artık cardioya da başladım haftada 2 gün 40 dk koşuyorum.inşallah kasları eritmeden yağları eritirim. :oops:

7. mutar

mutar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla arlkadaşım öyle bilimsel terimlerle aram yok. sadece gördüğümü halk diliyle anlatabilirim.şimdi resimler biraz uzaktan çekilince sanki vucutta bişey yok gibi durur. ama kollar ve omuzlar iyi duruyor. göğüs kasları ve kanat çalışırsan ii olacak .

Sayfayı Paylaş