5 Ay bitti, 6. Aydayım Kilo Sabit-Yağ Oranı düşük.

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve aemre1 tarafından 20 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. aemre1

aemre1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar merhaba fitness başladıgımda 7 Kasım 2014 tü, fakat gel gelelim ki maddi durumlar ve her öğrencilikte olduğu gibi 1 ay gidememe durumumuz oldu. TOPLAMDA 5 AY BİTECEK ŞUANDA.. Sadece genel vücut fotoğrafını paylaşacağım.
    ---------------------------------------------------------
    Boy 1.87-1.90
    Kilo 75ti şuanda 74
    Yağ oranı: %10.6 ydı şuanda %9.3
    --------------------------------------------------------
    Spora başlamadan önceki yaz, 07 kasımda başladım bu fotoğraf 28 ağustos 2014e aittir. Sonraları ise ocak ayına aittir.
    BEFORE OLARAK ŞUANLIK BU FOTOĞRAF VARDIR...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    BUNLARDA KARIŞIK ZAMANLI SPOR ZAMANI İÇERİSİNDE ÇEKTİĞİM FOTOĞRAFLARDIR.

VE EN GÜNCEL FOTOĞRAFIM 20.05.2015

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Göğüslerim genel olarak salondaki yaşıtlarıma göre büyük fakat alt göğüsüm zayıf ve uçlarda ufak yağlanmalar var ergenlikten dolayı..
    Bizim salonda kol-bel-göğüs ıvır zıvır ölçüm yapmıyorlar (Belediye oldugundan)
    Sadece ayda 1 kere yağ oranı-kilo-bmr-fat mass felan tanita ile ölçüm yapılıyor..
    --------------------------------------------------------
    Beslenmeye elimden geldiği kadar önem veriyorum tavuk olsun tonbalıgı olsun, kepekli ekmek olsun..
    Karın ayda 1 kere calısırım alt ve üst olmak üzere, Yan karın kaslarını hiç çalışmadım bel kalınlasır diye fakat ufaktan başlamayı dusunuyorum..
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Not olarak amacım 81 kilo olmaktı fakat sabit kiloda duruyorum yağ oranım düşüyor.. Antremanları genel anlamıyla DÖRT DÖRTLÜK diyemem fakat Dört Üçlük yaptığım doğrudur. Yani 5ay boyunca sürekli araştırdım ve teknik olarak en doğrusunu yapmaya calıstım forumdaki çoğu kişiden bilgili oldugumu dusunuyorum.. ALLAH İNŞALLAH İLERİDE BU FOTOĞRAFLARA BAKIP GÜLMEMİZİ SAĞLAR :) DURMAK YOK ÇALIŞMAYA DEVAM SEZONLUK DEĞİL ÖMÜRLÜK İNŞALLAH..
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    CUMA GÜNÜ ARKA-KOL-BİCEPS-KANAT-SIRT POZLARINIDA GÜNCEL BİR ŞEKİLDE YÜKLEYECEĞİM..
    HERKESE İYİ VE SAĞLIKLI SPORLAR..
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Mayıs 2015 ---
    Göğüs hakkında en çok yorumlarınızı merak edıyorum alt çizgi şeklinde nasıl çıkartabılırım, Decline yapmaya başladım, dips yapmaya başladım inşallah faydasını görürüm.

Son düzenleme: 20 Mayıs 2015
    bodykazm bunu beğendi.
  2. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Bence fena değil az ama hiçten iyidir. Bulk yap kalori arttır.

I believe in Fitness

aemre1 bunu beğendi.
  3. sametyilmaz

sametyilmaz Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bence de sağlam bi bulking yap sonra kas kaybını önleyerek iyi bi define.

aemre1 bunu beğendi.
  4. aemre1

aemre1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    İyi yorumlarınız için Teşekkür ederim Bulking yapıcağım inşAllah.

5. sametyilmaz

sametyilmaz Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    insAllah kardesim.

6. aemre1

aemre1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    --------03.06.2015---------

Ergenlikte ve genetik oldugundan sivilcelerden madurum :) yapacak birşey yok Yazın denize girince hiçbirşey kalmıyor ciltte bir sonraki yaza kadar :)

bodykazm bunu beğendi.
  7. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Gayet iyi, beslenmeyi biraz daha gözden geçir.

Calisthenics Athletics

8. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Kasların iyi gelişmiş altyapı olarak iyisin fakat elinden geldiği kadar sporu bırakmamaya çalış senin için daha iyi olur karın çok çalışmıyorsun anladığım kadarıyla belin ve karın kaslarında bir gelişim var baklavalar görülür durumda fakat daha çok geliştirmen gerek vücudunu durmak yok kaslarını daha çok büyütüp geliştirmeli sıkılaştırmalı ve şekillendirmelisin denize girince tuzlu su sivilceleri geçiriyor biraz olsun evet başarılar dilerim ;) :cool: :D
    http://www.uzmantv.com/evde-yapabilecegimiz-bel-ve-karin-egzersizleri-nelerdir Halterle spor salonlarında çok rahat çalışabileceğin karın egzersizleri bu linkte bel ve karın kaslarını eş zamanlı çalıştırıyor
    http://www.uzmantv.com/uzman/vucut-gelistirme-ve-fitness-antrenoru-orhan-yilmaz Ve dahası
    http://gencvefit.com/haftalik-yemek-plani Forum da bir çok mesajlar da bulabilirsin işine yarayacak beslenme programı siteyi de incelemeni tavsiye ederim

aemre1 bunu beğendi.
  9. aemre1

aemre1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar fitness'i temmuz sonunda bırakmıştık, 8 ay sonra tekrar başladık. Bulk yapıyorum inşAllah 3 ay sonra bu konuyu güncelleyeceğim.

Sayfayı Paylaş