5-6 ay sonrası parçalama programı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve qwerty421 tarafından 3 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. qwerty421

qwerty421 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] Merhaba arkadaşlar benim bi sorum olacak 5-6 aydır bb yapıyorum hergün düzenli gidiyorum beslenmememde olduğunca dikkat etmeye çalışıyorum tuzu şekeri çikolatayı kolayı bıraktım hiç almıyorum unuttum diyebilirim zaten aram yoktu bu benim için alternatif.salondaki hocanın bb pek arası yok gün içinde düzenli protein alamadığım için beslenme şeklim şöyle akşam 7de spora gitmeden önce gold standart whey protein alıyorum 300ml su ile spordan sonrada aynı şekilde 300ml ile 2 adet aminoasit tablet içiyorum spor sonrası meyve yiyorum bir kase yoğurt yatmadan bir saat öncede kayısı atıştırıyorum.hoca bana burdaki forumlardan program yazıyor.ilk 3 ay klasik program uyguladık.Sonrası 60günlük resimdeki programı.bu program bittikten sonra parçalamaya başlattı ölçüleri aldık.
    Yaş=27
    Boy=1.80
    Kilo=78
    Önkol=36cmden-37cm
    Arka kol=32.8den-34cm
    Göğüs=103.5cmden-103cm
    Omuz=106cmden-118cm
    Bel=91.5cmden-88.5cm

1hafta oldu yeni programda ama program aynı program aynı düzende gidiyorum 3 gün gidip 1 gün dinleniyorum haftada 6gün spor yapıyorum. değişik hareketler yok aynı hareketleri yapıyorum aklım almadı kime sorucağımıda bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

2. qwertyyy

qwertyyy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  3. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!
    Öncesi ve sonrası potoğraflarınız eksiktir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş