4D Isolate Matrix 1.3 kg Protein Tozu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ozzium tarafından 24 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Ozzium

Ozzium Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle merhaba arkadaşlar,
    1996 doğumluyum ve yaklaşık 6-7 aydır bu sporla ilgilenmekteyim. Şuan elimde 4D Isolate Matrix marka çikolatalı 1,3 kg'lık protein tozu var. Bildiğiniz gibi bu protein tozu 1,5 ay gibi bir süre sonra bitecek kullandığım takdirde. Fakat sorun şu ki ben seneye üniversite sınavına gireceğimden dolayı 1,5 ay gibi bir süre sonra sporu bırakmak zorunda kalacağım (en azından salonda yapamayacağım) Sorum ise şu, biraz araştırma yaptım ve salondaki hocamla da konuştum. Protein tozu kullanımının devamı gelmesi gereken bir şeymiş ve 1,5 aylık bir sürede kullanımı işe yaramaz denildi bana. Peki zararı ne yönde olur? Bana tecrübeli arkadaşlar detaylı olarak bilgi verirlerse çok sevinirim çünkü bu konuda cidden kafam karışık, ben bu protein tozunu kullanmalı mıyım? Ama 1 yıl boyunca devamı gelmeyecek bunu göz önünde bulundurursanız sevinirim.
    Şimdiden çok teşekkür ederim.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri :

http://www.bodyforumtr.com/vbforum/proteinler/4d-isolate-matrix-cfm-whey-protein-65765.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş