1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

4ayli gelisim ancak

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve dominic79 tarafından 16 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. dominic79

dominic79 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bb
    Yer:
    yurtdisi
    merhaba oncelikle herkese basarilar diliyorum bn bulgaristanda bu sporu yapmaya basladim ancak 4aydan beri kendimi hergun motive edip gidiyorum bu spora ancak fazla bi gelisme alamioyurm bnun sebebini ogrenmek istiyorum hocayla birlikte duzenli bi spor yapiodum ancak simdi hergun gitmeye fazla bi se yememeye we protein' aminoasit' vitamin' lipo6 kullanmaya basladim oneriniz nedir yardimci olursaniz sewinirim

2. bydarkness

bydarkness Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş sana bişi dicem bunu yapmayı dene, ya aynaya bakma bu mümkün deil yada hafta bir vicudunun fotograflarını cek 1ay sonra bak.

3. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    gelişim günden güne fark edilmez sen kosulları yerine getir antremanlarda hakkını ver gerekli takviyeleri al besinleri dikkat et vücut mecbur sana döncek bunun baska yolu yok hala birsey olmadı dersen bi yerlerde yanlıs var demekki orayıda sen bulmaya calısacaksın yavas yavas deneme yanılma yoluyla istedigini ulasacaksın

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    yavaş yavaş acele etmeyın 4 ay bıtmıs artık sımdı gelısım baslar ek besınde almaya baslamıssınız agır calısın ve duzgun calısın hacım ıstıyorsunuz az tekrar lı setler yapın ve agır kılolarla gırın

5. kizil_anka

kizil_anka Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Vay vay... Yine konuşmuş Cabarov "Hoca"

Öncelikle 4 ay bitmiş gelişme 4 aydan sonra başlar diye bir şey yoktur. 2 ayda çok güzel vücut yapanlar da var. Bunlar düzenli antreman yapmakla, güzel bir beslenme programıyla ve cardio yapmakla olan şeyler zamanla değil. Ama her gün aynaya bakmak değildir benim dediğimin karşılığı yanlış anlaşılmasın.

Bu arada başlığı açan kişi hacim programı istiyorsanız ben size mesaj atarım, yağ yakımı için uygun cardio önerilerini de atarım, protein diyetlerinden en uygununu da size atarım ama aynısını uygulamayın hocanıza da sorun kendinize uygun olanı kendiniz seçin en önemlisi de :) Allah sabır versin dumbelllls

6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ilk 3 ay ıdmanlar agır olmadıgı ıcın gelısım az olur ve vucut yavas yavas alısmaya baslar neden ılk 3 ay ek besın alınmaması gerektıgını sen bılıyormusun? bence bıraz forumu oku ısın gucun polemık yaratıp bır baskasının mesajlarına cevap vermen saygı cercevsenınde her turlu elestırıye acıgım ama bılmedıgın halde eletırıyorsan orda dur derım ayrıca ben hoca degılım bıldıklerımı paylasan spora gonul vermıs bır bireyim.

Yeni başlayanlarda suplament kullanımı özellikle ilk 3 ay gerekli değildir.

Sebebi yeni başlayanların gerek kas tonusu gerek ise bu kaslara yapılan baskılar suplament kullanımı için yetersiz olup ilerki dönemlerde gerekli ise kullanımı önerilir..

Kişi spora başlamıştır günlük yediği yemeklerden (sabah,öğlen,akşam) almış olduğu kalori yapacağı hafif egzersiz için yeterlidir..
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlarda-supplement-protein-t8691.html

Sayfayı Paylaş