1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

4ayda..

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve dincdogukan tarafından 3 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. dincdogukan

dincdogukan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    http://ressim.net/8/upload/5683c1b7.jpg
    http://ressim.net/8/upload/64fe07ae.jpg
    http://ressim.net/8/upload/e637ce53.jpg
    http://ressim.net/8/upload/23858bd4.jpg
    http://ressim.net/8/upload/bb3f1479.jpg

boy 1.87
    kilo 64
    goğüs 93
    omuz 113
    bel 77
    pazu 32,5
    4aydır çalışıyorum ilk 3hafta da 5kilo aldım hala daha aynı kiloydayım açıkçası yemeklerime dikkat etmiyorum havalarda sıcak diye iştahım yok yanlız vücudumda sevmediğim bir kısım var pazu ile omuz arasında bir incelik var kendimi kasmadığım sürece orası ince antrönörüme sordum kilo alman gerek dedi kırmızı ile işaretlediğim alanı geliştirebileceğim bi alan var mı?
    5.aya geçicem son 1aydır vücut ölçülerinde 1 2 cm gelişme var kilom 3aydır aynı..

Antrenman Günlüğü

1.Gün (GÖĞÜS Bench Press-Üst Göğüs-Göğüs Açma-Birde Makinada çalışıyorum4x8)(TRICEPS Düz bar-V bar-Bench Dips-Low cable tricep extensions 4x10)

2.Gün (OMUZ Lateral Raises-Machine Deltoid Military Presses-Military Press4x8 birde trapez hareketi var ama o kas grubunu sevmediğim için çalışmadım hiç)(PAZU Two Arm Dumbbell Curls-Preacher Curls-Incline Dumbbell Curls-Barbell Curl4x8)

3.Gün (Bilek-Bacak-Baldır4x12)(KANAT Wide-Grip Front Lat Pulldown-Wide-Grip Rear Lat Pulldown-One Arm Dumbbell Rowing-Seated (Cable) Row4x8)

Önerilierinizi bekliyorum şimdiden herkese teşekkürler..

Son düzenleme: 3 Eylül 2011
  2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Öncelikle vücut çok hoş olmuş..başarılı diyebilirim kii zaten öyle..zayıfsın bunu sende belirtmişsin...karın kasların ortada zaten...ancak boyuna göre tekrar demek istiyorum gerçekten zayıfsın ..şöyle 10 kilo alırsan sağlıklı şekilde gerçekten süper olucaktır vücudun...sadece şunu merak ettim..4 ay önce nasıldın...

azimle çalışmaya devam edersin inşallah...

Kolay gelsin...

3. dincdogukan

dincdogukan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    4 ay önce 59kiloydum evde 3kiloluk dumble ile çalışıyordum daha önceden yıllarca basketbol oynadım ama şimdi bıraktım yani genede bi kas kütlesi vardı ama zayıftım burda yaklaşık 4 5 kilo aldım.. birde en büyük sorunum 2.resimde ki kolumun inceliğini hangi egzersizi yaparak düzeltebilirim

4. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Zayıflıkdan ince gözüküyor, birde ordaki kası geliştirmek zordur şişsede top gibi şişiyor (kendimden biliyorum :) ) çoğu kişide çıkmıyor. Geniş barbell crull geliştirebilir

5. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    yağsız olman süper, hatların çok keskin ama demircan256 nın da dediği gibi en azından 10 kilo daha alsan, çok güzel bir tablo ortaya çıkacaktır. kol kalınlığı için sorun genellikle kilo alamamaktır çoğu yeni başlayanda. bir de göğüslerine az daha dikkat et derim. omuzlarının yanında geri kalma ihtimalleri var. 4 ay için harika bir gelişim yaşamışsın gibi duruyor, beslenmene dikkat edersen harika olur.

demircan256 bunu beğendi.
  6. dincdogukan

dincdogukan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    omuzlarımın yanında geri kalma derken ? şuan aylık programımda en çok gelişen göğüs omuza mı önem vereyim ?

Son düzenleme: 3 Eylül 2011
  7. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    evet, göğüslerin omuzlarının yanında ufak duruyor. omuzlarındaki şekillenme çok güzel ancak göğüslerin hacimsiz duruyor biraz. üzerine eğilmen yararına olacaktır...

8. murat2

murat2 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlarda Belirtmişler Tek Eksiğin Kilo.
    Bir 10 Kg Daha Alabilirsen,Yüksek Protein Normal Karbonhidrat İle Güzel Bir Vücut Elde Edersin 4-5 Ay İçinde.

9. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    yağsız vücudun avantajı :(

Sayfayı Paylaş