48 günüm kaldı.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve _kinq_ tarafından 14 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. _kinq_

_kinq_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar. Uzun zamandır evde spor yaptım. Fakat fazla gelişemediğim için iyi bir spor salonuna yazıldım. Yaklaşık 3 ay düzensiz bir şekilde çalıştım. Gelişimimi gözlemleyince devam etmeye karar verdim ve 5 ay peşin para verip üyeliğimi yenilettim.(Peşin vermemin sebebi kaytarmamı engellemek içindi.) 1 ay düzenli şekilde sporumu yaptım fakat ciğerlerimde enfeksiyonlanma olduğu için ara vermek zorunda kaldım. Hayliyle bayağı hantallaştım salona gitmek işime gelmedi.
    Geçen ay tekrar başlayayım dedim ama her zaman rahat kaldırdığım ağırlıkları kaldıramaz oldum şevkim kırıldı. Üyelik tarihimi gözden geçirdim de 48 gün kalmış.
    48 gün düzenli bir şekilde kardio çalışsam göbeğimdeki yağlanmadan kurtulabilir miyim ? Yoksa boşuna gitmeyim evde çalışmaya mı başlıyim ?

16 yaşındayım.

Ölçülerim:
    Boy:170
    Kilo:63
    Kol:31
    Göğüs:90(kunduracı göğüsü mevcut :( )
    Omuz:109
    Bel:79
    Bacak:46
    Calf:38

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Zararın neresinden dönülürse kaardır diye bir söz vardır. Ne kadar yağlısın bilemiyorum ama 48 gün düzenli çalışarak vücutun yavaş yavaş şekle girmeye başlar. Hem şunu unutma evde kısıtlı imkanlarla spor yapacağına üyeliğin olan bir spor salonunda çalışmak daha mantıklı.

_kinq_ bunu beğendi.
  3. _kinq_

_kinq_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Fazla yağlı sayılmam. Haklısınız zararın neresinden dönülse kârdır. Bir başlayabilsem birdaha bırakmayacağım ama bir türlü o azimi yakalayamıyorum. Umarım başlayabilirim.

Sayfayı Paylaş