45 yaşında annem spora başlayacak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve vücutcuu tarafından 17 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    evet öyle yazıyor ama içindekiler ağır antrenmanda bana zarar verecek maddeler değil ki neyse tamam her seferinde 2-3 lira veremem ona zaten :)

kalkan333 bunu beğendi.
  2. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Kalp sıkıntısı olanlar antremandan önce redbull içerse antreman esnasında aniden tahtalı köyü boylayabilir şakası yok bu işin kalp sorunun olup olmadığını da bilemezsin ben haftada 1-2 gün redbull içip antremana giderdim değişiklik olsun diye 3-4 tane içip gittiğim olurdu antremanda kalbim inanılmaz hızlı atıyor + yerimde duramıyorum görenler ne aldın sen bana da söyle diye yanıma geliyordu en son 2 ay önce 3 tane içmiştim koşarken kalbim yerinden fırlayacak ağzımdan çıkacak gibiydi koşmayı bıraktım 15-20 dk öyle atmaya devam etti, o an ne hissettiğimi de kimse bilemez kalbinin takır tukur sanki depar atıyormuşsun gibi attığını ve oturduğun halde 15-20 dk boyunca yavaşlamadığını düşün , sporu yarıda bırakıp korkudan eve geldim o günden sonrada kullanmıyorum daha, gerçekten spordan önce içince tehlikeli durumlar olabiliyor ben içtim birşey olmadı diyordum birşey olmaz diyordum da başına gelince anlıyor işte insan

Antremandan önce içme yani redbull , illa birşey içeceksen kahve iç

Son düzenleme: 18 Haziran 2012
    kalkan333 bunu beğendi.
  3. qokhaninci

qokhaninci Yeni Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    senin annenin şekeri ahaytından çkarması lazım ken + 45 yaşında yolun yarısı ( 15 yaşında kalp kiri geçirenler var redbukldan ) nda redbul öneriyorsdun

nseyse önerecegim
    şu futbol sahası vb gibi bir yer varsa aksam yada sabah günlük 30 35 artırarak yürüüyş yaptır zaten bi sıkıntı çekmez onun gibi teyzeleri çok görüyorum ben stadda yani neyse

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Haziran 2012
  4. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    nabzı bu kadar yükseltmesi iyi değil o zaman kalsın :) ya zaten haftada üç gün antrenman yapıyorum her antrenmandan önce redbull alsam 3 tl olduğunu düşünürsek 9-10 tl ediyor yazık o parayla bir antrenaman sonrası gider iskender kebap yerim :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:45 ----------

abi bir yanlış anlaşılma var redbull u anneme önermiyorum ben içeceğim antrenmandan önce ondanda vazgeçtim zaten 3 öğün yemek yiyorum yetiyor hiç takviyeye falan gerek yok l-canitine alacaktım ondanda vazgeçtim.

Her şey kafada bitiyor.Antrenmanda konsantre olursam motive olursam zaten yorgunluğu hissetmiyorum bile.Antrenmandan 2 saat sonra acayip bir uyku bastırıyor tabi :)

Fiziksel olarak kondisyonunun iyi olması ayrı birde mental olarak hazır olmak var maça antrenmana bende hazır oluyorum.

Antrenmanda sadece antrenmanı düşünüyorum kendimi veriyorum torba döverken bazen kendimi kaptırıyorum millet çıkıyor ben hala torba dövüyorum :D

Bedenin bittiği yerde inancınla ruhunla devam edeceksin bende bunu yapmaya çalışıyorum.her şey şampiyonluk için :)

5. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    bakar mısınız lütfen

Sayfayı Paylaş