..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve gokhanalpan tarafından 29 Haziran 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. gokhanalpan

gokhanalpan Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi arkadaşlar komplex karbonhidrat lar ile beraber süt ve protein içeren ton balığığını aynı anda alabilirmiyiz ağarlık calısmaya yeni başladım ancak koşu ve yürüyüş gibi idmanları sürekli yapıyorum sabah tan öğlene kadar karbonhidrat daha az protein örneğin sabahtan oğlene kadar 2000 kalori alyıorsam bunun 1600 u karbonhidrat oluyor 400 ü protein ve yağ öğleden sonrada protein ağarlıklı besleniyorum aşşaı yukarı yediklerim günde 3000 kaloriyi buluyor ama günde kesinlile 130 140 gram protein alıyorum 6 öğün besleniyorum balık et ürünleri ile süt ürünlerini aynı anda tüketebiliyorum yani en son 70 kiloydum bi hafta önce ama kas kütlesi yok tabi aşşaı yukarı bazı sabahlar tempolu yürüyüş bazısında koşu hafta nın üç günü evimde ağarlık calısması yapyıorum mantıklımı ? Karbonhidrat alımın ı ne kadara çıkarmalıyım protein ne kadar almalıyım yağ ne kadar almalıyım 168 70 kg yım BAZAL METABOLİZMA HIZIM 1707 2000 KALORİ FAALİYETLERİMİ SÜRDÜRMEK İCİN YETİO AMA FAZLA DAN SPOR YAPTIGIM İCİN 750 800 KALORİ DAHA ALIYORUM MANTIKLIMI ?

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş