40x9 Incline dumbell press...

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve serdar2 tarafından 26 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    Selam arkadaslar, oyle cok muhtesem bi video degil ama paylasmak istedim.Forumda bulunsun istedim.

Kismetse 100 kg bench press X 8 cuma gunu eklemeyi dusunuyorum. Eger partnerim disinda video cekbilecek birisi olursa,onu da ekliyecegim.Yorumlariniza ve elestirilerinize acigim.

Simdiden izlediginiz icin tesekkur ederim.

Not: bu arada toplamda 80 kilodur agirlik. 2x 20 gibi dusunulmesin, 2x 40 dir:)

[YOUTUBE]iUQ8vocvrwg[/YOUTUBE]

Son düzenleme: 26 Kasım 2012
    Prometheus676, sthammer, saq04ever ve diğer 11 kişi bunu beğendi.
  2. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    cok guzel olmus tebrıkler serdar abı :)

bu arada salon cok guzel gorunuyor

serdar2 bunu beğendi.
  3. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya

Tesekkurler. Salon cidden guzel, temiz bi salon. Bi de benim gittigim saatlerde 5 kisi calisiyoruz max:) Superset icin felan firsat oluyor. Aletler dumbellar hep bos.

4. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Yanlıs anlamayın sözüm size değil ama ben de video koymayı düşünmüştüm (50x2 dumbell incline yada dumbell bench) sonra acaba ayıpmı olur internetteki videoların yanında diye vaz geçtim :D

Güzel olmuş video tebrikler.. Salonda yukarıda mma nın dediği gibi baya temiz gözüküyor.

Başarılar..

serdar2 bunu beğendi.
  5. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya

Evet ben de dusundum koyayim mi koymuyayim mi? ama burada sonucta yarismiyoruz. Herkes kendi gucu nispetinde video koyabilir diye dusunuyorum.Bence siz de koyun. Sonucta paylasim guzel.Hep ayni videolara bakmak yerinde, forumdaslar neler yapiyor onlari izleriz:) Dedigim gibi cuma gunu de yardimsiz 100x 8 bench press koymayi dusunuyorum.

Benim gucum su anlik bu kadar. ilk basladigimda hatirliyorum 20 kgile 8 tekrar yapiyordum, seviniyordum, ne calisiyorum ama diye.Gelistigimi gormek guzel bir sey.

mma- ve Duratec bunu beğendi.
  6. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    ben her zaman paylaşımdan yanayım
    Tebrikler

serdar2 bunu beğendi.
  7. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Güzel paylaşım tebrikler.
    Umarım bende o ağırlıkları görürüm.
    Başarılarınızın devamı dileğiyle.

serdar2 bunu beğendi.
  8. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Serdaroille :) o kiloda herkes yapamaz. Salonu bende beğendim avustralyadaydın yanlış hatırlamıyosam :) bizim salon tıklım tıklım dolu max dumbell kilosu 30kg olmasina ragmen ben haric kullanan yok. :D (Motive edeyim dedim)

serdar2 bunu beğendi.
  9. brhmcr

brhmcr Guest

40 kilo az birşey değil, serdar2 buna istinaden merakım bench press. Kaç kilo girebiliyorsun bu rahatlıkta?

10. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Paylaşın ya kimseyle yarışmıyoruz kimseye güç gösterisi yapmıyoruz.Kaldırdığınız ağırlık bizim gibi profesyonel olmayan sporculara göre çok iyi.Bench pressi bekliyoruz:)

serdar2 ve (silinen üye bunu beğendi.
  11. brhmcr

brhmcr Guest

Sonuna kadar katiliyorum. Paylasilsin hareketin nizamiyeti ustune yorumlar yapalim, zaten serdar2 gibi guzel bir agirliksa ovguler de alir :)

12. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    Zaten bizim salonda max. 40 kg dumbell var. Bu arada avusturyadayim yani avrupada:) ama dedigim gibi benim gucum bu:) insallah 130 kg X8 bench yapmakta nasip olur.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:02 ----------

Ayni sekilde 100kg. Bench 8-9 tekrar. Cikiyor. Insallah cuma gunu cekecegim bi video daha.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:09 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:04 ----------

Zaten tamami ile amator sekilde yapiyorum bu sporu. Kismetse sagligim el verdigi kadar yapmayi dusunuyorum. Ayrica yeni videolar gormek guzel. Yorumlariniz icin ayrica sagolun. Motive ediyor yorumlar insani. Tekrardan tesekkurler

13. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Profesyonel sporcuların antrenmanlarını izledikten sonra bunlar az gibi görünüyor da aslında 40'ar kg ile 9 tekrar incline press kolay değil ve çok nizami yapıyorsun tebrikler thums:

serdar2 bunu beğendi.
  14. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    Bizim salonda hic gormedim zaten. 40 kg incline yapan. Ayrica nizami yapmak benim onceligim. Bu sporda nizami yapilmayan hareketlerin getirisinden cok goturusu oldugunu anlamam bes ay surdu. Ben normalde 35 kg x 10 3 set yapiyorum. Video icin forum icin kendimi zorladim biras :) aslinda 45. Veya 47.5 kg ile yapmak istiyordum 6-8 tekrar. Belki baska salonda denerim insallah.

mr_dblue bunu beğendi.
  15. cenksen

cenksen Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Haraketi çok düzgün yapıyorsunuz. :)

serdar2 bunu beğendi.
  16. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya

YApabildigim kadar duzgun yapmaya calisiyorum, Ozellikle Kai green i izledikten sonra bayagi biseyler degisti calisma sistemimde. Agirligi onemsemiyorum. Eger calistigim kasi hissetmiyorsam, hissedene kadar dusuk agirlikla yapip, hareketin tam anlami ile nasil yapilacagina karar verip sonra agirliklari artiriyorum.

Ve hic bir zaman kontrol edemiyecegim agirligin altina girmiyorum. Ama dedigim gibi, 5 ayim bosa gitti , sacma sapan cheating dolu calisma prensipleri, milletin gazina gelmeler, daha agir kaldirdigimda daha fazla kas elde edecegimi dusunup, kendimi sakatlamar vb. bir suru olay.

17. sthammer

sthammer Guest

bunları hep yeni görüyorum
    dankeschön fantastisch thums:

serdar2 bunu beğendi.
  18. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    serdar abi ben senin şu pankeki denedim. omlet gibi oldu beceremedim ya :( az malzeme koydum ama tarifteki gibi değil tek keklik yaptım cıvık oldu değişik bişey tekrar denicem yarın :D

Değerli Üyemiz;
    Lütfen üyelere kullanıcı adları dışında kelimeler kullanarak hitap etmeyiniz. (kardeş, usta, abi, dostum vb. )
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Aralık 2012
    serdar2 bunu beğendi.
  19. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Maşallah çok rahat ve nizami.Benchi merak etmiyorum açıkçası pek bir farkı olmayacak ,rahatlık ve nizami den yana ;)

serdar2 bunu beğendi.
  20. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    başlığı ilk gördüğümde "hangi manyak bu ya 40set 9 tekrar incline dumbell press yapıyor?" demiştim.meğer ağırlık 40kg imiş :)

serdar2 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş