40X2=80 KG DUMBELL FLAT BENCH PRESS KİLO 82 BULK DÖNEMİ

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve Steve Austin tarafından 2 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    HD yapıp izlerseniz daha iyi anlaşılır video arkadaşlar.

Aziz-han, egemennn ve gazapd216 bunu beğendi.
  2. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Son birkaç tekrarda hareketten çalmışsınız ancak yine de tebrik ederim.

Burako6 bunu beğendi.
  3. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Göğüs gününün 3. hareketinin 4 seti olduğunu varsayarak yorum yapılırsa daha memnun olurum çok teşekkürler.

4. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Ayrıca yaş 22 kilo 82,bulk dönemi.

5. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Dambılları bıraz daha ındırmen gerektıgını kesın olarak bılıyorsundur..Son hareket olmasının sorunu sana bağlı, madem video cekiyorsun, hazırlığı da yapman gerekir dimi ?
    En azından hareketi tam nizami yapıcak kadar. Bu benim video hakkın da - düşüncem.. Yanlış anlama kötü bir niyetim yok yorumum da..
    +lara gelirsek ben eminim ki sen o kiloyu nizami de basarsın, dediğin gibi son hareket demişsin. Bastığın kilo da hafif bir kilo değil.. Yine de olabilir ufak tefek şeyler.. Tebrikler..

6. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Açıdan dolayı olabilir fakat yeterince indiğini düşünüyorum,daha fazlasında ağırlık omuzdan boşa düşer hele ki 40 kg gibi bir ağırlıkta,yorumun için teşekkürler başlangıç için bu video,herkes hata yapar daha iyisini yapacağım teşekkürler.

7. fitness95

fitness95 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    çok tehlikeli hareketi doğru yapacağın ağırlık ile çalışman daha iyi olacak vücudun doğru çalışmadıktan sonra ne anlamı var 80 kilo kaldırmak ?

8. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Arkadaşım sanırım okumadın konuyu,dumbell press 4 set yapıyorum,ilk 3 set zaten 22.5 ile baslayıp son sete 40 ıle gırıyorum 40 kıloda boyle yapıyorsam dıgerlerınde nızamıyetı sen dusun,platoyu asmak ıcın,gerekırse hareketın formundan bıraz feragat ederek zorlamak gerek fakat sanırım yeterlı bılgıye sahıp degılsın bu konuda,yıne de tesekkurler elestırın ıcın,bızım bu ınsanları anlamak cok guc arkadas,şunu yurt dısında 82 kg 22 yasında bırı yapsa,ınsanların verecegı tepkı cok farklı olurdu,bızımkılere bak :)

9. maxiyumer

maxiyumer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    öncelikle tebrik ederim.Bide şunu belirtmek istiyorum hareketleri nizami yapmak çok önemli.Ağır girmek de çok önemli.Bence sen ağır girmek için biraz form dan taviz vermiş olabilirsin ama taviz verirken korunması gereken hassas çizgiyi aşmamışsın diye düşünüyorom.

10. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    en çok da set bitince ağırlıkları nasıl bıraktığını görmek için izledim. :) Salonda da mı ağırlıkları atmaya izin yok? :)

11. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Maxıyumer yorumun ıcın tesekkurler,nızamıyet ılk 3 sette olur,son sette plato aşmak ıcın tavız verdıgım dogrudur,baska sekılde daha agır kılolara gecme ımkanı yok vucudun.
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Ocak 2014 ---
    Öyle bir kural olsa bile indirirken dikkat ederim ağırlıkları,hoşlanmam öyle ağırlıkları yere fırlatmayı filan :)
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Ocak 2014 ---
    Nizamiyet ilk 3 sette olur derken yanlış anlaşılmasın böyle bir kural yok,sadece benim tercihim bu.Son setlerde plato aşımı için nizamiyetten biraz da olsun taviz vererek yüksek giriyorum ki bu video'da neresi nizami değil hala anlamış değilim :) Ağırlığı biraz daha indirsem,iç omzuma vurur zaten ağırlık,NİZAMİ DEĞİL DİYEN ARKADAŞLARIN ŞU VİDEOYA BAKMALARINI RİCA EDİYORUM OMUZ HİZASINDAN GERİ KALDIRILIR FLAT BENCH PRESS BUYRUNUZ

münzevi bunu beğendi.
  12. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Dediğin doğru nizamiyet ilk 3 sette olur, son set te de olur ama plato aşmak için taviz verebilirsin bu bilindik birşey, haklısın. Video'da farkındaysan göğsüne biraz daha indiriyor dambılları. Senin yaptığınla bu videodakinin biraz farkı var hocam, ama dediğim gibi öyle kafaya takılıcak bir fark yok. Saadece daha iyi yapmak varken, neden öyle. Bu yorumları sen kendine iyi yönden alınmalısın çünki videoda eksik birşey yok, basamamazlık, kg altına kalma yok bilmem ne vs. cart curt kimse kötü bir eleştiri yapmadi, yapamaz da.. kötü eleştiri yapılıcak bir tarafi da yok.

Steve Austin bunu beğendi.
  13. novizenj

novizenj Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    73
    her egzersizin full range of motion yapılmasına gerek yok. parçalı tekrarlar da faydalıdır.

14. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Parçalı tekrarlar seviye seviye değişir,herkesin uygulayabileceği bir teknik değil bence,ama dediğinde haklısın.

15. Halili İbrahim

Halili İbrahim Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci Uni
    Yer:
    Gaziantep
    hareket doğru bi yanlışlık yok 40 kg fly yapabilen varsa buyursun eleştiri mantıklı olsun bence ellerine sağlık biraderim gayet nizami ve güzel ...

Steve Austin bunu beğendi.
  16. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Her eleştiri yapanın illa 40 kg fly yapmasi gerekmez, zaten eleştiriler hep pozitif olarak yapıldı.
    Bu arada hareketin ismi fly değil...

17. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaş hareketi % 100 nizami yapmamış olsa bile yine de hareketin tekniğini büyük ölçüde bozacak bir şey yok ortada.Salonlarda neler görüyoruz adamlar daha fazla basacagim diye dumbellar bir o yana bir bu yana sallanıyor.Ben tekrardan tebrik ederim.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

18. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar,teknik nedir bilmeyen birinin zaten bu denli bir ağırlığın altına girme cesareti de olmaz.40'ar kiloluk dumbelları o noktadan daha assa ındırmem demek omzun ıc bolgesıne cok baskı hıssetmemı saglar kı bu cok tehlıkelı,yapabıldıgım buydu ve dumbell pressın son setıydı daha ıyı tabıkı olacaktır,saygılar

19. gry666

gry666 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Muhasebe
    tebrikler kilo cidi güzel

20. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Teşekkürler,kreatini kestim ve 1 aylık bir ara verdim ağırlıklarda az da olsa düşme yaşandı ama pre workout kullanmaya başlayacagım subat 10undan ıtıbaren definisyon başlatacağım umarım güzel olur.

Sayfayı Paylaş