40 KG Ayarlanabilir Vinyl Dambıl Set Alıcam Yorumlarınız Nedir?

Konusu 'Antrenman Aksesuar ve Ekipmanları' forumundadır ve SoldiersOfGod tarafından 23 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Merhaba herkese.. Spora 3. kez ve son kez başlamayı düşünüyorum,ilk bırakmamın sebebi beslenmeyi iyi ayarlayamayıp her önüne gelen beslenme programı verdiği içindi ve bana uygun değildi o program zaten zayıftım hep zayıflamıştım o yüzden bıraktım, 2. bırakmamın sebebi ise stretching yapmayıp ve dengesiz çalışmaktan dolayı oluşan postür bozukluğuydu.. Yani anlayacağınız cahillikten bıraktım, son bırakalı bu spordaki 6. ayımdı, şimdi 1.5 yıldır bu forumdayım ve bu sefer bilgimin az çok kendime yettiğine dayanarak (bilgiliyim demiyorum sakın egoist bilmiş biri olduğumu düşünmeyin sadece hatalarımdan ders çıkarttım artık) son kez başlayıp hiç bırakmamayı istiyorum.. http://www.hepsiburada.com/spin-40-kg-vinyl-dambil-set-p-SPORVEDSCS551 Bunu alıcam ucuz olduğu ve ağırlık fazla olduğu için, evde birde babamın önceden aldığı çalışma istasyonu var, normalde http://www.hepsiburada.com/delta-38...-cm-x-2-krom-bar-seti-sd-2350-p-SPORDELSD2350 bu dambıl setini alıcaktım ama araya anlatamayacağım maddi sıkıntılar falan girdi şu an alamıyorum döküm plakayı.. Vinyl kaplamalı 40 kg olanı alıcam daha önce vinyl kaplama kullanan varmı iyimidir?

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Bence düşünüyordum 40 kg daha kaliteli geliştikçe kg takarsın

3. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    birnyere kadar yeter bence yerin varsa iki yıllık salon parasına kıy power rack yaptır veya al alırsan daha pahalı plaka yapan adamlar var sahibinden. com da görmüştüm kilo başına 3 lira alıyodu ordan plaka al çoğu şeyi yaparsın bench pressinden squatına deadliftine (tabi bu alternatifi salona gitmek istemediğinden yazdım)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Yorumlarınız için teşekkür ederim, biraz aceleci bir tavırla konuyu açtım, meğer forumda vinyl dambıl ile ilgili konu varmış onları okuyup alacağım bilgiyi oralardan aldım:oops: Beni 1-2 sene idare eder herhalde inşallah kum falan kaçırmaz..

5. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Kum kaçırmaz demir olduğu için

Sayfayı Paylaş