40 dakika sonra pilim bitiyo

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hallowed tarafından 12 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. hallowed

hallowed Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar 40 dakika içinde 5 tane hareketi yapıyorum. bench fly halter vb. ama 5 hareket bittikden sonra yani 40 dakika sonra pilim bitiyo ve 5 kiloyu bile kaldıramıyorum. ne önerirsiniz bana ? ne yapmam gerekiyor sizce antrenmandan 2 saat önce kompleks karbonhidratda alıyorum ama olmuyo bi türlü güçlü olamıyorum

2. Kalitos

Kalitos Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    43
    Tek bölge çalışıyorsanız 5 hareket gayet yeterli. Antremanın hakkını veriyorsunuz diye yorumlarım ben bunu.
    Hatta FleXor hocanın biceps antremanı için bi yorumu vardı. "Antremandan sonra su bardağını bile tutacak gücünüz kalmıyorsa biceps antremanı başarıyla tamamlanmıştır" diye.

hallowed ve WhoSGoingTOSaveWORLD bunu beğendi.
  3. hallowed

hallowed Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    5 hareketin 4 ü omuz. 1 tanesi kol. ni nevi tek bölge hatta omuz kolda denilebilir. evet nerdeyse tutucak gücüm kalmıyo

4. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    sadece antrenman öncesi yemek yeme gün içi beslenmenide ayarla

5. hallowed

hallowed Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    hocam çalışıyorum ya. iş yerine ne gelirse onu yiyoruz malesef. akşam tavuk yiyorum sabahda yumurta yiyorum ama daha neler yapmam gerekiyoki

6. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    ne gelıorsa yiyelim öle birşey yok ki çalısıorsun birde ki forumda çalısan çok insan var ki işi ağır olanlarda da var benim gibi ancak sen sadece antrenman öncesi ve sonrası gibi düşünme hergün beslenme düzenini sabitle beslenme bölümüne göz at uygun bir beslenme düzeni oturt her yönden sonrada gidip kendini boşuna harab etme çünki gitsende gitmesende pek bir fark görmiceksin aksine sadece zamanına ve parana yazık olur

Bekci bunu beğendi.
  7. hallowed

hallowed Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    etmeye çalışıyorum. ama bazıları öyle bi yazıyoki. aylık sadece 600 lira beslenmeye gidiyo. her öğün et ye demesi kolayda türkiye şartlarında her öğün göğüs et yemek yada sürekli et süt yumurta almak çok mümkün değil

sabah yumurta peynir. öğlen karbonhidrat. antrenman önceside bakliyat yiyorum. çok param olsa her öğün et dayarım ama sonuçta zengin birisi değilim

oğuzhan1909 bunu beğendi.
  8. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    et doğrudur ancak yumurta ve tavuk pahalı değil ayrıca protein ve karbo alımını iyi dağıtman gerekior yumurta teki 20 kurus bilemedin 25 1 koliside okadar pahalı değil 7 9 tl arası gidip gelıor buda 30 tane eder onuda gectim eğerki antrenmandan fayda etmek istiorsan bi şekilde baska yerden kesip beslenmeye özen gösterceksin ki yapmak zorunda oldun birşey bu zengin ol yada olma beslenme ile ilgili ciddi bir arastırma yap daha doğrusu yiyebileceğin ucuz ancak kailiteli her yönden ozamn o kadar para konusu zora sokmaz
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Haziran 2014 ---
    bu senin elinde olan birşey sonucta milletin ne dediğine bakma okadar

Bekci bunu beğendi.
  9. hallowed

hallowed Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    peki tüm bu olanlar beslenmemle ilgilimi yani

10. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    evet bütün olay beslenmeyle ilgili zaten

11. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    sağlık kontolünden geçerek bir sıkıntı olup olmadığını öğrenebilirsin
    karbonhidrat alımınızın az olma ihtimalide var

12. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Benimde enerjim bitiyordu.kilo sorunum var diye karboyu azaltmistim.bir gun arkadaslarla spordan 3 saat once pilavciya gittik ve koca bir tabak pilav yedirdiler bana.agirliklarla dans ettim o gun :D

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

13. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    40 dk içinde iyi çalıştığını düşünüyorsan bence bir sorun yok 40-50 dk 'dan sonra uzun sürmesi garip olurdu zaten,beslenmene özen gösterirsen süreyi biraz daha arttırabilirsin.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

14. DrBurakkk

DrBurakkk Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Yanlış bilgilendirme olmadın arkadaşlar konu sadece beslenmeyle ilgili olmayabilir benim görüşüm senin vücudundan ve genetiğinden kaynaklı olarak 40 dakikalık antremandan sonra kortizol hormonu tavan yapıyor setleri ve dinlenme sürelerini ayarlayarak antremanını 40 dakikada bitirmeni öneririm beslenme tabiki çok önemli ona dikkat etmen şart antremandan hemen önce muz yemeyi deneyebilirsin mesela

15. Bitli prens

Bitli prens Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    deutsche bahn
    Yer:
    Almanya
    Iste yoruluyorsun bence, isin agir sanirim, agir is sonrasi idman cok zordur, bendede öyle.Ancak eve gel dusunu al koltuga uzan 30 dakka dinlen, sonra bismillah kalk sporuna git.Ve motive cok onemli, motive ol, butun profesyonel sporcular kitchen motivation antenan motivation cok dikkat ederler.Ve beslenme.Sen bir blnasin ve binayi ayakta tutan demir, tugla, cimento vs vs.Bu yuzden malzemeden kacmicaksin iyi yiceksin, iyi dinleneceksin.Son olarakda dinlenmeye deginecegim, eger iyi dinlenmiyorsan zaten isi zor bitirirsin ki antremana kadar zombidirsin zaten.Iyi beslen, iyi uyu.
    Edit: Spordan hemen önce yemek yeme, bu seni keser geyrilip durursun, ve antreman esnasinda suyu dikme kafana az az yedire yedire.Futbolcularda oyledir kesilmemek icin.

16. CihangirToren

CihangirToren Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kardeşim eğer bütçen varsa supplement kullanabilirsin, kreatin, glutamine vs. Belirgin bi performans artışı olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

17. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    ben sigara içtiğim dönem bu tip erken yorulma yaşıyordum, sigarayı bırakınca sorun kalmadı. hatta erken yorulmamak için dinlenmeleri iyice uzatıp soğurdum, o şekilde de verimli olmazdı

Sayfayı Paylaş