4 yıl aradan sonra.. yardım lazım !!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve arrisale tarafından 21 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. arrisale

arrisale Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Evet beyler uzun bir aradan sonra tekrar bu spora başladım, bundan 4 yıl kadar once 7-8 ay kadar salonda çalistim tabi aradan 4 yıl gecti ve şimdi 1 aydır tekrar salonda agırlık çalışıyorum nasıl bir yol izlemeliyim bilemiyorum çalıstıgım salonda hoca yok zaten küçük bir yer, yaglı bir vucudum var önce kardiyo ile yaglardan mı kurtulayım ? yoksa agırlık çalısıp yaglardan kurtulabilirmiyim? ayrica yürümeyi hiç sevmiyorum kafa_ Eger agirlik çalismak yaglardan kurtulmami saglayacaksa cok isime gelir.. yas 27, boy: 170 kilo: 85
    Şu anda uyguladıgım program haftanin 3 Günü Pazartesi:Gögüs, Çarsamba:Sırt,
    Cuma:Omuz. ve her gidisimde 15dk yürüyüş ile ısınıyorum sonra mekik bunlar standart.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Beslenmenizi kontrol edip cardio artı ağırlık idmanı yapmanız uygun olacaktır.Forumda dolaştıkça terimlere daha çok haiz olacaksınız.

3. arrisale

arrisale Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Beslenmeme cok dikkat ediyorum hocam sabah cay peyniz zeytin yumurta, ogle haslanmis tavuk,balik veya firinda, aksam olunca kuru fasulye nohut firinda patates gibi. Agirlik calismaktan cok zevk aliyorum fakat isin icine cardio girince insan cok yoruluyo ayrica salona haftada 3 kez gittigimden bacak calismaya firsatim hic olmadi yeni bir programa ihtiyacim var tavsiye edebileceginiz 3 gunluk program olursa guzel olur. fotografta gordugunuz gibi yagli oldugumdan dolayi ne kadar calissamda sanki bosa gidiyormus hissine kapiyorum yoksa full cardio ile vuduttan tum yagi atmalimiyim hala kararsizim.

Ekli Dosyalar:

• 655335.jpg
      655335.jpg
      Dosya Boyutu:
      225,2 KB
      Görüntüleme:
      368
  4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Önce kardiyo ağırlıklı git
    Sonra body
    Ama önce sağlık

Bodysoft ve mehmetanil bunu beğendi.
  5. Dasaev

Dasaev Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Londra
    "aksam olunca kuru fasulye nohut firinda patates gibi"

kilo vermek istiyorsaniz, aksamlari bu kadar karbonhidrat almayin.

6. brhmcr

brhmcr Guest

O cardio yapilacak baska yolu yok ayrica beslenme forumlarinda dolasip beslenme nasil yapilmali ogrenmelisiniz. ZAten yeni baslayanlar icin programlar mevcut.

7. arrisale

arrisale Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sanirim benim yaptigim en buyuk hata aksamlari karbonhidratli yiyecekler. yiyeceklerin zamanini degistirmek yeterli olur mu oglen kuru fasulye mercimek, aksamlari ise tavuk gogsu, ayrica cok agir calistigim gunlerde 2 defa protein tozu da kullaniyorum, gece yatmadan once de aminobol 100g tab 4 tane fakat hala arastirmalarim devam ediyor dogru programi birturlu bulamadim.

8. brhmcr

brhmcr Guest

Okumaya devam pes etmek yok :) Forumda herseyin cevabi mevcut.

Sayfayı Paylaş