4 ve 5 aylık değişim (başlangıç-Sonrası)

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve gkhnguney tarafından 20 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    5 ayda bu vucut 10 numara gerçekten ilk baktığımda başka bir şey var dedim. :)

2. gkhnguney

gkhnguney Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Her gün idman yapmanın kurallarına uyulursa faydası büyük, örneğin adam gibi beslenmeden ve uykuya dikkat etmeden yola çıkanlar zararını görür birde her gün yapılmaya uygun idman programı
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Kasım 2015 ---
    Hocam yorumlarınız için çok teşekkür ederim, motivasyon kaynağı gibi oluyor bu yorumlar... Protein tozu + bcaa dışında kullandığım bir şey yok

3. ali karadağ

ali karadağ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Tüm supplementleri boşverin günde yarım kilo tavuk yiyerek yaklaşık 5-6 lira ve 100 120 gr küsür protein.Bi protein shake servis fiyatı en kötü 3 lira ve sadece 24 30 gr protein yani hocam türkiyede protein tozlarına para vermeyin :D Hani paran çok varsa al ama adamlar para biriktirip alıyolar onlara üzülüyorum.

suskunprens74 bunu beğendi.
  4. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Eğer vucut gelişmiş ve baya ierlemiş ise artık protein miktarını karşılayamıyor ise o zaman protein tozları kurtarıcı olabilir özellikle definasyon döneminde mesela.

gkhnguney bunu beğendi.
  5. ahmetgms98

ahmetgms98 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam oncelikle tebrik ederim cok iyi gercekten , ve bisey sorucam bende ilmokul ortaokul donemlerinde futbol vs oynamistim surekli 105 den 77 ye dustum sadece kardiyo ile tekrar spora baslamak istiyorum simdi sizce bi + si olur mu bana o yaslarda yaptigim spor?

6. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
  7. gkhnguney

gkhnguney Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Hocam o konuda bilgimde yok, kullanmışlığım da yok... Hiç araştırma gereği dahi duymadığım bir durumdur. Sadece supplement olarak bcaa ve protein tozu kullanıyorum ve beslenme uyku bunlara özen gösteriyorum.

8. neco291

neco291 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yargilamiyorum lakin dürüst olmadığınız düşünüyorum. ya sürede bi fark var ya da unkown hocamin dedigi gibi sanki anaboliklere bulasilmis.5 ayda o omuz baslarina sahip olmak hemde o kilodan inip.

Sayfayı Paylaş