4 günlük program yardım!!!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve frusciante tarafından 6 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. frusciante

frusciante Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhabalar
    ben son 3 yıldr aralıklı olarak bu sporu yaptım son bıraktığımda 76 kiloydum ve bi burun amelyatından sonra 70 e düştüm.son 2 aydr evde düzenli olarak göğüs omuz ve kol çalştım.1.80 75 kiloyum ama kilomu pek göstermiyorum neyse sonuç olarak 1 kutu amino 1500 alıp haftada 4 günlük bi programla pazrt-salı perş-cuma olarak 2 şer günler tüm grupları çalştrcak ve amino+sağlam bi beslenme sonunda en iyi verimi alacağım programı yapmaya çalışıyorum.1 haftadr çift set sisteminde ters yöndeki kasların hareketlerini birleştirerek bi program yaptım ve onu uyguladım ama emin deilm tam olarak nası verim alabirm.başka bi arkadadşm da piramit sistemini ters olarak uygulayıp ilk önce kaldrıabilceğim ağırlığı maksimum tutup 10 luk setlerle ağrlık düşürerek çalşmamı önerdi.buarada cumtesi günleri yüzmeye ve çarş-pazar günleri jimnastik tarzında esneklik koruyucu hareketler yapmayı düşnüoyrm.neyse uzun oldu sonuç olarak bana en verimli programı nasıl yapacağm konusunda yardmcı olursanz sevinirim.teşekkürler

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Resim olmadan proğram veremeyiz verdiğin aralıklar eğer uzunsa yeni başlayanların 2. ay proğramını 1 ay uygula sonra vucudun eksiklerine göre konuşalım derim

Sayfayı Paylaş