1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

4 Aylık vücut - zayıfım - program tavsiyesi

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve animetrk tarafından 27 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. animetrk

animetrk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Düzenli kilo almak için spor'a yazıldım. Zor kilo alıyorum. Protein tozu vs. hiç kullanmadım.

Boyum: 185
    Kilom: 68

2 Günde bir gidiyorum. Başladığımdan beri sadece 2 kilo aldım. Daha hızlı gelişmem için kendimi zorlayayım mı sizce? Protein tozunu 6 aydan sonra kullan deniyor genelde, ben ne zaman başlayayım? Salondaki hocam bana zorlanmadığım hareketler yaptırıyor(örneğin standing dumbell curl normalde 8 kilo ile rahat 3x10 yapıyorum, hoca bana 6kg dumbell ile yapmamı tavsiye ediyor) Ve de hocalarım biraz ilgisizler. Sadece soru sorunca cevap veriyorlar. İlk haftanın haricinde onlardan hiç tavsiye duymadım.

Şuan ki programım bu okunuyor mu bilmiyorum ama öneri verebilecek varsa memnun olurum.

2. Jaycees

Jaycees Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    4 ay içinde 2 kilo çok az değilmi açıkcası :(

3. radyasyon35

radyasyon35 Yeni Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    sadece 2 ay öncesine kadar çok zayıf olan biriydim senden daha beter ve artık kilo alamıyorum diye bahane olmadıgını anladım sadece 2 ayda 15 kg belki daha fazla aldım nasıl mı abartı yemek yiyerek günde 3 ögün yiyorum ögünleri kaçırmıyorum 3 öğünden fazla yedigimde oluyor yemek seçmiyorum her ögünde normal bir insanın yiyebileceginin 2-3 misli kadar yiyorum tabakları dolduruyorum bitecek diyorum ve bitiriyorum kuscak kadar bunaldıgım oluyor ama devam ediyorum bu işide spor gibi düşün spor nasıl programın bitene kadar duruyorsun bazı günler performansın olmuyor ama herseye ragmen zorla devam ediyorsun yemek de böyle ara ögünlerdede süt falan tüketebilirsin emin ol alacaksın ama dedigim kadar sıkman gerekiyor kendini bizim meteboloizmalar hızlı normal bir insanın tüketttiginden fazla tükermemiz gerekiyor

fiko07 ve animetrk bunu beğendi.
  4. dloyges

dloyges Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    radyasyon35

2-3 misli ne yiyordun mesela? kas olarak mı kilo aldın bana biraz da yağlanırsın gibi geldi

5. radyasyon35

radyasyon35 Yeni Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    yaglanmada var tabi ama kasıda yabana atamam boş değilim:D ama kardiyo yapmıyorum fazla ondan birazda çok yedigim için göbekwsiz yagsız kilo almak için millet öğünleri artırıp daha az yiyorlar ama ben 3 ögünden fazla ugrasamadım:D ne yiyorum özellikle karbonhitratı pilavdan saglıyorum pilavın yanındada hernagi bir sulu yemek fasulye bezelye falan olabilir spor önce ve sonrası protein agırlıklı beslenmeye calsııyorum spor sonrası 600 gr falan tavuk yiyorum genelce yumurta falan yiyorum üzerine yemek yiyorum inan kusacak kadar kötü oluyorum süt falan içiyorum ara öğünlerde ama baska türlü alamazdım 1-2 gün az yesem hemen zayıflamaya baslıyorum yapacak birşey yok böyle devam edecegim 187 boyum 65 kiloydum (son zamanlar cok zayıflamıstım 65 in altındaydım tartılmaya korktum o yüzden 65in altında oldugumu sanıyorum) şimdi ise 76 en son böyleydi artmış olabilir ilk 3 haftada aldım coguna halada alıyorum eskisi kadar hızlı olmasa salonda herkesin dikkatini cekiyorum iskelt gibiydim bişey kullanıp kullanmadıgımı soruyorlar :D son olarak tekrar ediyorum yemek yemeyide spor gibi düşün doldur tabakları bol bol bitene kadar ye en az 3 ögün elinden geliyorsa daha çok ye karbonhitrat protein agırlıkllı beslenmeye calıs

dloyges bunu beğendi.
  6. pycantric

pycantric Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    Bence yediklerini 3 ogun yerine en az 5-6 ogune yaymaya calis, hem senin icin onca yemek iskence olmaktan cikar, hemde sindirim sorunlari, siskinlik vs. yasamazsin daha rahat edersin.
    Birde umarim 600gr tavugu tek ogunde yemiyorsundur.

7. animetrk

animetrk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben de zaten günde en az 4 öğün yiyorum ama tabi akşam yemeği ve sabah kahvaltısı hariç tıka basa yemiyorum. Onun dışında bir oturuşta 2 tabak makarna yediğim oluyor. Hocama da danıştım bu konuyu o da sana karbonhidrat tozu getirtelim o zaman dedi ben de olabilir düşünürüm dedim. Ama yağlı bi vücudum da olsun istemem açıkcası. Bu karbonhidrat tozlarının içinde protein de varmış zaten ama kullanayım mı sizce?

8. fiko07

fiko07 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Ben spor yapmadığım dönemde kilo alamıyorum diye çok yemeye başladım.2haftada 60 kilodan 63 kiloya çıktım ama göbek ve bel çevresine gitti yağlanmalar rahatsız oldum bu durumdan ve erittim şimdi yine 60ım.İsteyince oluyor merak etme.Ama çok yemen lazım hemde çok.

9. extremesports

extremesports Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Karbonhidrat ağırlıklı bir weight gainer kullanabilirsin tabikide ama bu senin yediklerinin yerini tutmaz yine beslenmene özen gösterip ''ek besin'' olarak kullanmalısın bu ürünleri.

animetrk bunu beğendi.
  10. radyasyon35

radyasyon35 Yeni Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasada zaten bahsettim 5-6 ögün yemenin daha iyi oldugunu ama 2-3 saat bir yemek yemek hayatın akısına ters bütüm günümü yemek yiyerek geçirmek gibi ama arkadasa 5-6 ögüne yaymasını tavsiye ederim bu arada ewt tek ögünde yiyorum suanda düdüklüde:D ve yumurta yedim o olana kadar tavuk bitince yemek de yiyecegim işe yarıyor yaptıklarım ama göbek ve yaglanmada oluyor aslında göbegim tam ölçüsünü bilemiyorum dürekli dolu oldugu için

11. ItsRaininPandas

ItsRaininPandas Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bence Programı Biraz Daha Parçalara Ayır 1. 2. 3. gün die İlk Gün Göğüs Ön Kol 2. Gün Sırt Kanat Arka Kol 3.Günde Omuz Bacak Hareketlerini Yap Yemene İçmene Özen Göster Yanında Bütçene Uygun weight gainer al Ek Gıda Olarak

Son düzenleme: 29 Ağustos 2012
    animetrk bunu beğendi.
  12. animetrk

animetrk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Karbonhidrat tozu almak yerine Eternal beslenme gıdası almaya karar verdim. Karbonhidrat tozu gibi şeyler çoğu kişi kullanıyor olsa da bana yapay geliyor. "Resource Support Vanilya Aromalı 200 ml" bundan aldım ben. Normalde onkoloji hastaları için kullanılıyormuş, içerisinde protein oranı da yüksek, karbonhidrat da. Her gün yemekten sonra ve spordan önce ikişer tane içsem rahat kilo alırım diye düşünüyorum. Gelişmeleri buraya yazarım.

13. brhmcr

brhmcr Guest

Sayfayı Paylaş