1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

4 aylık uğraşın sonunda... değerlendirirseniz sevinirim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve thief tarafından 13 Eylül 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. thief

thief Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    4 ay önce 56 kilo da başladım, 175 boyundayım 22 yaşındayım, ilk başladığım zamanlara ait bir fotoğraf

şuan 63.5 kilodayım, çok eksiğim var farkındayım ama,başlangıçtan bu yana 7-8 kilo almak bile mutlu ediyo beni :D

dediğim gibi eksiklerin farkındayım daha yolun başındayım ama şu köprücük kemikleri deli ediyor beni, bide sırt fotoğrafında trapez yok sanki hiç, eksik gördüğünüz noktaları, yorumlarınızı, tavsiyelerinizi esirgemezseniz sevinirim

2. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Dolu dolu gecen bir 4 ay geçirmişsin.Böyle devam et .supplemen t kullandınmı?

3. thief

thief Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

birkaç haftalık bir sınav dönemimde, beslenmeme dikkat edemiyordum yeterli proteini alamıyordum, bunun için 3 hafta kadar protein tozu kullanmıştım

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    4 ayın hakkını iyi vermişsin.omuzlar oldukça dar.açıklarını bu yonde kapatmaya çalış.trapezlerı fazla onemseme.zamanla yuksek agırlıklar ıle dahada belırgınlesecek.

5. beat me

beat me Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    4 ay için ii olmuş 4 ayda ii becermişin 6 kilo almayı sırı nedir bide bana sölesene bi zahmet

6. thief

thief Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    valla çok özel birşey yapmadım, buralardan araştırdığım öğrendiğim kadarını uyguladım, gün içinde kilomun 2 katı protein almaya dikkat ettim, sabah yumurta beyazımı yedim her ana öğünde tavuğumu eksik etmedim, bol makarna pilav derken aldım kiloyu, ama hala kağıt gibiyim daha çok hacim kazanmam lazım çok çalışmam lazım çok :)

7. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bravo iyi yoldasin,

Okuyupta uygulaman sevindirici. Amacinin ne oldugunu biliyorsun, buda kendin icin güzel, dedigin gibi daha fazla hacim alman gerekir.
    Kolay gelsin.

8. anti aging

anti aging Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    samimi cevap vereceğinize güvencim tam...

arkadaşlar,ben de sizler gibi kaslı bi vücuda sahip olmayı istiyorum..üniv.te de body merkezine bölük pörçük devam etmişliğim vardı..ama bir türlü konsantre olup da sporu yaşam biçimi haline getiremedim.şimdilerde evimin bir odasını spor salonu yaptım..birçok malzeme aldım...eskisine göre daha disiplinli çalışıyorum.ama hep aklımda olan bir soru belki de beni adaptasyondan geri alıyo:"acaba 1.67 boyla kaslı bi vücuda sahip olup da aynanın karşısına geçtiğimde vay be benim de göze hoş gelen kaslarım oldu " diyebilecek miyim.sizce diyebilir miyim...boyum bu görüntüye engel olur mu...yoksa boşuna mı ter döküyom.şimdiden teşk.ederim..

9. thief

thief Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Re: samimi cevap vereceğinize güvencim tam...

ustalar daha iyi bilir ama ben kendi yorumumu yapacak olursam, öncelikle bu karamsarlık niye? sorusunu sorarım size.elbetteki düzenli ve disipli çalıştıktan sonra, aynanın karşısına geçtiğinizde göze hoş gelen bir vucut elde etmemek için bir neden yok. 167 boyda olupta gayet iyi vucudu olan insanlarda tanıyorum,bu forum bizler için bir nimet değerini bilin okuyun araştırın sorularınızı sorun,hiç birşey için geç değil yeter ki isteyin, şuan bende bu durumdayım istiyorum, bundan önce 5 kilo alayım diyordum şimdi 15 kilo istiyorum :D

10. anti aging

anti aging Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    thief kardeş saolasın motivasyon için..şahsen bu saatte birilerinin cevap yazacağını düşünmemiştim...umuyorum ki sitedeki üstadlar da aynı yönde düşünce ifade ederler de ben de tam gaz devam çekerim...:))

11. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul

Boyla böyle bir düşünceye kapılman yanlış. Fit vücut her zaman yağlı vücuda göre daya iyi gözükür. Boy hiç problem değil, profesyonel olupta boyu kısa olan sporcular da mevcut. Aynaya baktığında istediğin vücudu görene kadar çalış, eminim çok hoşuna gidecektir ;)

Thief:

4 aylık gelişmen çok iyi. Doğal olarak bu hızda devam edemeyeceksin ama(doğal dediğim tabii ki anlamında, steroid anlamında değil), bu tempoyla gidersen eninde sonunda istediğin vücuda sahip olursun. Yorum yapanlar(ve en önemlisi sen) eksiklerinin farkındasın, ağırlığı bu bölgelere yoğunlaştır. Çatını sağlam tutmaya bak, simetriyi yakala şimdiden çünkü bir kere kaçtıktan sonra düzeltmek çok zor. Kolay gelsin :D

12. anti aging

anti aging Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

üstadım bu yorum, yıldızı çok birinden gelince motivasyonumu daha da artırdı (bu arada thief kardeşin yorumu için de tekrar teşk..).ben azimli biriyimdir..bu ismi unutmayın en yakın zamanda çalışmalrımın sonucunu sizlere foto eşliğinde sergilicem...:)

13. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas

Herkes azimlidir önemli olan azmi vucuduna yansıtmak
    Yapacağın sporda tüm düsünceleri kapıda bırakırsan gelişim kaçınılmaz olur hele spor esnasında ağırlıklarla bütünleşirsen o zaman aynaya bakmana bile gerek kalmaz

sadece önemli olan şeyi yerine getirmen oda disiplin disiplin herşeyi kapsar beslenme uyuma doğru antreman

ben disiplinli olupta gelişmeyen insan görmedim

14. anti aging

anti aging Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşk ederim sana da...yorumlarınızın motivasyonumda çok etkili olacağına eminim...

15. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    keşke kendi vücut fotolarını koysaydın ölçüleri filan diğer üyenin başlığını kullanıyoruz: :?

Boyuna gelince Türk standartlarında bi boydasın ayrıca kaslı vücut daha daha uzun gösteriyor insanı . bkz.(jay cutler ,ertuğrul gülcan).Kendini motive etmek için bi örnek vücut seç kendine forumdan veya dışarıda birini.Yazın plajları düşün vs :p . vücudundaki değişiklikleri gördükçe hırsın dahada artacaktır.

başarılar ...

16. UÇURUM

UÇURUM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    KARTUŞ DOLUM
    Yer:
    İSTANBUL
    bende sendenim boy olarak kilo 82 idi zayıflamak için başladım sonra siteyle tanıstım o gazla evin odası bb salonu
    kendim siteden program yaptım 4 aydır çalışıyom kilo 75 oldu suan kilo kaybı durdu ama yılmak yok devam
    calısınca oluyor ama her zaman uzun vade düsünmeli bb suan yolun basındayım cok calısmak lazım cok su an resim
    bile gönderemiyom utanıyom :oops: :cry: ustaların karsısına sağlam cıkmak lazım olmusmu diye elbet birgün oda
    olur

17. anti aging

anti aging Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm veyron...terapisyen olmalıymışın...güzel güdüledin beni saolasın...(özellikle plaj meselesi aklıma hiç gelmemişti.... ;) )

18. anti aging

anti aging Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm uçurum...benim kilo sorunum yok aslında ama boyu dert ediyodum..burdaki üstadlar ii gaz verdiler saolsunlar...ben de senin gibi fotomu yollamaya çekindim....adamlar kas kütlesini çapına kadar veriyolar..ben de bişey yok ki neyin çapını vereyim..yağların anca gramajını yazabilirim buraya... :lol: ...sanıyorum ki sitedeki bu işe gönül vermiş arkadaşların sayesinde bi noktaya kadar işi getirebileceğime inanıyorum...başarılar...

19. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    forum kurallari;

15- Ne aşağılayıcı ne yüceltici sıfatlar kullanmayın (üstad, usta, hoca, abi, aga, baba, kardeş, koçum...). Artniyetli olmasanız dahi bunlar yanlış anlaşılabilir. Kişilere sadece nick'leriyle (takma isimleriyle) hitap edin.

20. anti aging

anti aging Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm saydam ...isimle hitap etmek sorun değil elbet..ama ben özellikle bu işe gönül vermiş ,bodyi yaşam tarzı haline getirmiş sizlerin gururunu okşamak adına sizlere yakışan sıfatı kullanmayı özellikle tercih ettim..bu da :duayen,işbilen manasında "üstad" kelimesidir...ama bu uyarıdan sonra dediğin gibi yaparım....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş