4 aylık sürenin son 2 ayında bir gelişimin olmaması

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve shakur tarafından 21 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. shakur

shakur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba aranıza yeni katıldım daha öncede biraz ugrastim bu işle fakat pek profesyonel degildi. Şimdi ise disiplinli profesyonel bir sekilde başladım ilk 2 ay hazırlık boy 1.78 kilo 65.6 programında kollar 29'dan 32'ye cikti göğüs 96dan 98e çıktı omuz 110dan 116'ya çıktı daha sonra 1 ay daha devam ettim özel nedenlerden dolayı 1 aylık ara vermek zorunda kaldım. 2 aydır tekrar sıkı bir biçimde devam ediyorum antrenman programım hocamın yazdığına göre haftada 3 gün ve pazartesi çarşamba cuma olmak üzere ilk gün göğüs-biceps 2. gün omuz-triceps 3.gün ise sırt kanat bacak olmak üzere bir programım var fakat bazen okulum nedeniyle günlerde değişiklik olabiliyor günü gününe gidemediğim oluyor başka gün yapıyorum antrenmanı beslenme olarakta tavuk, et, pirinç ağırlıklı olarak günde 3 tam dolgun bir öğün yemek yiyorum günde 1 bucuk ekmek tüketiyorum. Uyku düzenim pek düzgün denemez. Şimdi burdaki sayın hocalarıma danışmak istiyorum 1 aylık aradan sonra 2 aydır devam ediyordum bugun ölçü aldırmak istedim fakat sonuc moral ve motivasyonumu cok düşürdü çünkü kollarda omuzda ve bacakta bir gelişme yoktu ve sadece göğüs 98den 100e çıkmıştı. Aynı zamandada optimum whey, weider amino 2200 ve multipower kreatin kullanıyorum. setlerim 3x8 şeklinde ve yeterince kendimi zorluyorum.Kullanım şeklim ise antrenman öncesi 1 çay kaşığı kreatin, antrenman sonrası 4 adet aminoasit 1 ölçek protein tozu ve 1 çay kaşığı kreatin daha off günlerde ise hiçbir supplement almıyorum. Önerileriniz nelerdir sizce neden böyle bir gelişmede durma meydana gelmiştir neler yapmam gerekir bilgilendirirseniz sevinirim çünkü motivasyon olarak dibe vurmus durumdayim saygılar.

2. awesome

awesome Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    çok aceleci davranıyorsun shakur bu spor sabır sporudur.kullandığın ek gıdalara henuz ihtiyacın olduğunu düşünmüyorum ayrıca.daha erken.şunu da belirteyim spora ilk başladığında 2-3 ay soğan ekmek yesen bile gelişirsin ama sonrası için beslenmene bakmassan gelişme sarfedemezsin. burda demek istediğim beslenmene dikkat etmiyor olabilirsin. ayrıca uyku düzeni de önemli.kendini gerçek bir disipline sokmalısın ki geişebilesin..

Sayfayı Paylaş