4 aylık net çalışma

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve fiko444 tarafından 18 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar bundan 4 yıl önce bir 6 aylık çalışmam olmuştu ama tamamen fıs geçti saymaya bile gerek yok gerek kuvvet gerek fizin olarak pek bir şey katmamıştı bana.
    şimdi 4 aydır çalışmaktayım tamamı ev çalışması ancak şu sıra bir salona yazılmayı planlıyorum.
    4 ay da 13 kg verdim bir kısmı diyet ve kardioyla bir kısmı ise son derece sağlıksız bir şekilde oldu.
    amacım bel bölgesini inceltmek karnı düzleştirmek bu evrede şu an sahip olduğum ölçüleri olabildiğince koruyabilmek.
    ancak kardiyodan bıkmış durumdayım sizce şu an vücudum kardio şart denecek kadar yağlı mı.Yani hafta da 5 günlük sağlam ağırlık idmanları + karın çalışması ve olabildiğince düzenli bir beslenmeyle hedefime ulaşmam mümkün mü.
    şu an ki ölçülerim
    boy:177
    kg:79
    kol :38.5
    omuz:129
    göğüs:108
    bel:81
    başlangıçtaki ölçülerimi malesef bilmioyrum ancak çok farklı değildi çünkü başlangıçta su ankinden 13 kg fazlaydım :)

Ekli Dosyalar:

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    - 6 aylık gelişimden önce foto eklemek kurallar gereği yasaktır.
    - Başlıkta kullanıcı adının geçmesi zorunludur

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Elinizdeki resimler ve bilgiler baslik acmaya yetmiyor ise fotograflarinizi tek resimler basliginda degerlendirebiliriniz.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/uye-fotolari/s...er-t13863.html

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş