4 aylık gelişme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Barış Öztürk tarafından 4 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Barış Öztürk

Barış Öztürk Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Bundan önce 5 yıl profosyonel şekilde basketbol oynamıştıö yaklaşık 4 aydır vücut geliştirmeyle uğraşıyorum. Gelişimi fotoğraflı bi şekilde paylaşıyorum bundan sonra her ay yeni fotoğraflar eklicem bakalım 1 yılda nasıl bi gelişme kaydedicem. Vucüt özelliklerim 1.90 boy 90 kilo ile başlamıştım 2 ay da 82 ye düştüm şuan kreatin kullanımından dolayı 86 ya geri çıktım.

Başlangıç ilk gün

1.ay
    [​IMG][​IMG]

2.ay
    [​IMG][​IMG]

3.ay
    [​IMG][​IMG]

4.ay

Şuanda 5. aya yakın
    [​IMG][​IMG]

İyi kötü yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar eksiklerimi değişimlerimi söylerseniz sevinirim herkese iyi sporlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. cool.life

cool.life Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Helal olsun kardeşim güzel gelişim beslenme ve antreman rutinin nasıldı benimde kilo almayla ilgili bir kaç sıkıntım var bir önerin varmı kardeşim ?

3. Barış Öztürk

Barış Öztürk Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Beslenmede bulk ve define meseleleri şuanlık daha tam bilemediğim için hiç uğraşmadım 4 aydır uyguladığım beslenmem şu şekilde ;

Sabah kahvaltısı: 5 yumurta beyazı akı +2 tüm yumurta ve 50 gr lorlu omlet yanında 250 gr yulaf ezmesi

Öğle yemeği evden götürüyorum her gün 250 gr tavuk gögsü + bulgur pilavı yanında 2-3 tane salatalık

antrenman öncesi 2 saat önce 1 tabak yağsız tuzsuz sossuz makarna

antrenman öncesi kreatin
    antrenman sonrası protein tozu ve yarım ölçek kreatin

akşam yemeği spordan yaklaşık 1 saat sonra 200 gr yağsız kıyma yulaf ezmesi ve salatalık arada lor peyniri 100 gr

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfayı Paylaş