1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

4 aylık evde dumble ile çalışma

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve xfactory9025 tarafından 16 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    ne deseydim body salon sahibi mi?

sofi-kadiri bunu beğendi.
  2. jaglen

jaglen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kolların çok uzun işin zor

3. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    ne bakımdan bir zorluk?? keşke uplamasaydın konuyu ya gerilere gitmişti ne güzel ::) şuan salonda 1 ayımı doldurdum belli bir süre daha geçince yeni fotolar eklerim belki

4. prayer

prayer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    uzun kol zor gelişir arkadaş bundan bahsetmiş...

5. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    ha sorun oysa ben kollarmdan memnunum gayet güzel gelişiyor aynı kiloda olduğum body yapmayan biriyle karşılaştırınca en az 3-4 cm fark oluyor bicepste

6. skywalker34

skywalker34 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    bence ilerisi için bu vücut ile iyi bir sonuca ulaşabilirsin çünkü hiç yağ sorunun yok. derin ince ve genç bir yaştasın. bunlar büyük avantaj gibi duruyor. çok sağlam bir beslenme mönüsü uygular buna sadık kalır birde whey proteinle ek takviye yaparsan geleceğin parlak. sağlıklı bir beslenme ile kilo aldın mı tamamdır

7. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Vücudun yeni başlamak için çok uygun ...

Keşke bende zayıf olsaydım ..

Yeni fotoğraflarını beklıyorum.

8. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    salondaki 3 ayım dolunca eklerim sorun şu ki beslenmeye dikkat edemiyorum günde 5 yumurta yemek dışında supplement de kullanmıyorum öğrenci olduğum için onun masraflarını karşılayamam hani 1-2 ay kullansam tamam da yaza kadar kesin devam edeceğim için baya bi masraf çıkaracak gibi ben zaten burslu okurken nasıl supplementlere her ay o kadar para verbilirim.Zaten amacım öyle şişkin bodyci vücudu değil manken tipi vücut istiyorum yani karın kası+göğüs+kollar iyi olsa yeter şimdilik en iyi gelişen bölgelerim de oralar zaten
    Bu arada salona başladığımdan beri yaklaşık 3 kg aldım 2 ay olmak üzere bence çok iyi bir gelişim kilo bakımındanbe 6 kilo almak istiyordum zaten yarısını 2 ayda aldım yaza kadar işim kolay olack galiba kilo konusunda

Son düzenleme: 10 Kasım 2010
  9. Jacoburak

Jacoburak Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul,beykoz
    güzel güzel kardeşm devam et bozma :)

10. jaglen

jaglen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    manken gibi olman için en az 180 boyunda olman lazım ayrıca suplementler olmadan bir yere varamazsın...

11. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    manken gibi olmak istiyorum demedim ki yanlış anlamşsın manken vücudu istiyorum dedim yani abartsız sadece hatların belirgin olduğu bir vücut.Öyle kas yığını olma gibi bir hayalim yok zaten dediğin gibi supplement olmadan 2. seçenek olmaz ama 1. seçenek olabilir.

12. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yani Fit Bir vücut istiyorsun .?

13. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    tabiki diğer türlüsünü zaten yapamam ben öyle yemesine içmesine dikkat edebilen biri değilim üşenirim hergün 100 gram şundan 15 gram bundan 5 yumurta bile nasıl zorluyor beni şuan bilemezsiniz yumurta yüzünden normal kahvaltılık yiyemiyorum hemen doyuruyo :D

14. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    tamam da fit olabilmeniz için fitness kategorisi sizin için yeterli, siz yanlış forumdasınız.. zira burası body building ile ilgili..

15. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    hatırlarsan ayaz da fitnesscıyım diyordu ama forumdaki bodycilerin çoğundan daha çok kaslı :) benim anlatmak istediğim ne çok kaslı ne çok dümdüz vücut önem verdiğim en önemli 3 bölge göğüs+karın+biceps bunlar oldu mu gerisi önemli değil benim için :p

16. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Yaşını göstermiorsn 17 18 arası gibi görünüorsn. Benm gibi 18 yaşındaym ama göstermiyorm pek :D.

3 bölge istiyorsun ama öylede güzel gözükmez orantısı olması lazım asların güzel görünüm için. hocanın sana dediği kasların hepsini aynı çalıştır diğerlerine önem vermemezlik yapma sonra hatanı anladığında bidaha onun için uğraşırsın edersin. Salona yazılmış olman senin için + olacaktır

17. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    evet yaşımı göstermediğim doğru nedense oturduğum yerdeki tüm arkadaşlarım benm gibi ufak gösteriyor olsun bu benim için sorun değil.O 3 bölgeye önem veriyorum derken görsel olarak önem veriyorum tabiki yoksa oraları diğerlerinden fazla çalıştığım yok bacak kasını hiç sevmem ama bacak bile çalışıyorum.2. ayım bitti salon hocasının pek beni hatta hiç kimseyi tınlamadığının farkındayım 3. ayım dolsun hala aynı şekilde devam ederse yani hiç ilgilenmezse kendi programımı kendim yazcağım forumdan yardım alarak bir hareketi göstermeye üşeniyo resmen sonra 1 ay sonra gelip diyo ki yanlış yapıyosun ee göstermedin ki napalım ilk yapınca dğru tamam diyo sonra 1 ay sonra yanlış yapıyosun diyo

18. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Yeni fotolarınıda yakın zamanda koyarsn artık. 3. aydan sonra bende aynı devam ettim. 3. ayımdan sonra hocama şunu bunu ekliyim mi iyi olur mu yada onun yerine bunu yapim mi vs. diye soruyordum şimdi programım nerdeyse oturdu. 6. aylarıma doğru adam gibi bi program alırım ancak. Yani demek istediğim herkes bölgesel çalışıyor 2. aydan sonra. Seninde programın öyleyse baya bi süre vücut alışana kadar öyle devam edersin. Hocanda sana doğru programı der diye düşünüyorum. Ama hocanla biraz muhabbet kur arayı yap sıcak ol bence thums:

19. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    muhabbet var fazlasıyla ama bişe soruyorum başlıyo gülmeye alay eder gibi mesela adonis kası için hangi hareket en uygundur demiştim gülmüştü. O gün karın programımı alt üst yan diye günlere bölmüştüm o soruyu da arada sordum güldü yani daha da bişe sormaya cesaret edemiyorum işte dalga geçiyo hemen küçümser gibi

20. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Yeni olduğundan öyle tepki veriyordur. Araştırdığını vs. dersen belki sana bakışı farklı olabilir. Yalnız karını hergün her bölgesini çalıştırabilirsin bölgelere bölmene gerek yok. İdman sonlarına bütün karını çalıştır thums:

Sayfayı Paylaş