4 aylık Bir Vücut için Sizce Nasıl? Tavsiye Ve Yorumlarınıza,Eleştirilerinize Açığım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Boykaaa tarafından 4 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Boykaaa

Boykaaa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13

Boy:1.77

Kilo: 73.5

Arkadaşlar Kilo Verme Süreci Dışında 4 aydır Ağırlık Çalışarak Vücudumu Belli Bir düzene Sokmaya Çalıştım.Önceki ve 4 Ay Sonraki Resimlerimi Paylaşıyorum.Tavsiye Öneri,ve eleştirilerinize açığım.Beslenme şeklin genel olarak protein ağırlıklı ve toz,suplement vs kullanmıyorum süt,yumurta ve et :)

Ekli Dosyalar:

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.374
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    gelişim gayet güzel beslenmene dikkat ederek ,çalışmalarını sürdürürsen ileride gayet iyi bir vücudun olucak gibi..
    kolay gelsin..

Boykaaa bunu beğendi.
  3. Boykaaa

Boykaaa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ilginiz ve tavsiyeleriniz için teşekkürler,beslenmeye dikkat ederek disiplinli çalışmaya devam :) Çalışmayı bırakmadıktan sonra güzel bi vücut kaçınılmaz olsa gerek bu sporda :)

4. bydinamix

bydinamix Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Biraz disiplin ve beslenmeyle çok müthiş bir vücuda sahip olacağına inanıyorum.Sabır ve gayret et, sakın pes etme ;)

5. FasT

FasT Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Allah aşkına şu fotoğraflarda neler görebildiğini yazabilir misin?

Benim göremediğim bicepsi mi, sırtı mı, göğüsü mü yoksa karnı mı gördün?

"beslenmene dikkat ederek ,çalışmalarını sürdürürsen ileride gayet iyi bir vücudun olucak gibi.." ne kadar da kişiye özel tavsiye..

Ben dikkatli beslenen disiplinli sporcuların bir çoğunun "ileride" gayet kötü bir vücudu olacağına inanıyordum gibi.

@Boykaaa

Vücudunda hiç bir kas grubunu ortada göremiyorum, dolayısıyla gelişme de göremiyorum.

"Zorunlu" pozları eklemeni tavsiye ederim.

6. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.374
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    allahaşkına o fotoğraflarda neler gördüğümü yazıyim tabi :) da sen bana niye böyle bir üslup kullanma gereği hissettin ben onu anlamış değilim..
    arkadaşımız 4 aydır uğraştığını belirtmiş ilk fotoğrafta başlamadan önceki hali sanırım..ve ben 4 ay a göre değerlendiriyorum..
    göğüsü şekillenmeye başlamış, bicepsleri belirginleşmeye başlamış, yavaş yavaş vücut geliştirmeyle uğraştığı belli olmaya başlamış..
    4 ayda ne olmasını bekliyordun ki? burda paramparça bir vücut fotoğrafı koymasını mı?
    kaldı ki forumda eleştirilerimin yapıcı olmasına özen gösteriyorum, kalkıp yeni başlamış birine ve vücudunda gelişme gözlemlediğim birine bu ne biçim vücut, olmamış arkadaşım gibi yıkıcı eleştiriler mi yapmalıydım?
    bana kalkıp 4 ayda çok iyi olabilirdi diyebilirsin, evet olabilirdi kktc de supplementlerin su gibi tüketilip bu sporun hakkıyla yapılabildiği bir yerde yaşıyorum, ve 4 ayda nelerin olabileceğini benim kadar görmemişsindir emin ol :)ama herkezin gelişimi aynı olmaz, maddi durum genetik kişiden kişiye değişir..
    beslenmene dikkat ederek çalışmalarını sürdürürsen şeklindeki tavsiyem seni neden bu kadar rahatsız etti anlamadım?kişiye özel tavsiye yazmak gibi bir zorunluluğum mu var? Motive edici bir söz yazmış olmamın neresi yanlış???
    inan neden rahatsız olduğunu neden benle polemiğe girmek istediğini anlamıyorum..hoş benle ilgili bir rahatsızlığın olduysada bunu bana p.m. den bildirebilirdin, uslubuna dikkat de etseydin çok hoş olurdu.kalkıp bu başlığı kirletmemizede gerek kalmazdı..
    umarım açıklayabilmişimdir..
    saygılar..

7. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.311
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir.
    - Zorunlu Pozlardan eksik olanlar vardır.
    - Eklenen resimler resim ekleme kurallarına uygun değildir.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiştir.
    - Hakkınızda eksik bilgi verilmiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş