1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

4 aylık çalışma öncesi ve sonrası.....

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve clubbers tarafından 20 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. rambo34

rambo34 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Helal olsun karın göstermiş yavaştan kendini biraz daha göründümü çok iyi olursun.Başarılar...Saygılar...

clubbers bunu beğendi.
  2. clubbers

clubbers Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Kol 37,5 oldu , 2 haftalık değişik kol programlarım var 3 aydır hep böyle çalışıyorum,ama gögüslerimi beğenmiyorum hala tam anlamıyla bi forma girmedi,diğer bölgelerime oranla daha ufak kaldı,trapez ve kanat onen verdiğim bölgeler iyice yakmadan bırakmam ogün antremanı.programımı değiştirecegim yeni program üzerinde şuan araştırıyorum neler eksik görmeye çalışıyorum.midede pek istediğim gibi değil acıkcası cok ugrasıyorum ama en son geldıgı nokta bu.bu aralar yoğun çalısamıyorum tatil fln derken zaten ramazan dolayısıyla hergün tek bölgeye giriyorum bi düşüşteyim aslında...

Sayfayı Paylaş