4 Aylık Çalışma(önerilerinize ihtiyacım var)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve elano18 tarafından 14 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. elano18

elano18 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben bu işte yeniyim.4 aydan beri uğraşıyorum diyet+spor şeklinde amacım aslında ilk önce zayıflamaktı hedefim 75 bilemedim 70 di kilo olarak.İlk önce spora başlamadan önceki zamanda nasıldım söyliyeyim sürekli düzensiz yerdim abur cubur fazla kaçırırdım boyum 1,82 di ve kilom 88 di yağ oranım çok yüksekti o konuya sonra geleceğim çok kötü bir görünüme sahiptim kalın bacaklar ve kötü bir göbek ve bel görüntüsü sonra bu işe diyet yaparak başladım nisan ayının sonunda diyete başladım christian balein makinis filmi için yağıtı diyet gibi bir diyete giriştim neredeyse hiç yemek yemedim günde sadece bir konserve ton balığı ve bir elma ile 88 den 79 kiloya düştüm yinede görüntüm kötüydü yağdan gitse bile kilo kaybı olarak kastanda vermiş olmalıydım.Sonra 3 aylık bir kampanya ile spor merkezine yazıldım oranın doktoru boy kilo ve yağ oranı analizlerime baktı.1,82 cm,79 kg,%25.3 yağ oranına sahiptim.Çok profesyonel ilgilendiler diyebilirim diyet listesi bile verdiler ama maliyetimi aşıcak gibi gözüküyordu ben kendi kafamın dikine gidip fazla yememeye özen gösterdim yine ve çalışmaya başladım ilk ay çok fazla cardio yapmıştım ama attığım kilo yağdan 3 kg 180 gr kastan ise 300 gr civarıydı.Sonra cardioyu hocalarım zoruyla yarılamak zorunda kaldım ve antreman öncesi 15 dakika ve sonrası 15 dakika olarak uyguladım ağırlığa fazla giremiyordum çünkü yemek yemediğim için hiç gücüm yoktu bundan şu an zerre kadar pişmanım anlatamam 4 ayın sonunda ise halim;

1,84 cm
    67.7 kg
    yağ oranım; %15.6
    yaşım:18

ben şimdi öğrenci adamım ve spor salonunun parasını karşılayamam yaptığım antremanda ağır değildi sadece başlangıçtı dediğim gibi şu an besinlerimi otutmaya çalışıyorum beslenmem ise şu şekilde;

Sabah;2 yumurta beyazı,bir domates ve inanın bana beni tıkıyor
    Öğlen;Bir konserve ton balığı(yağı süzülmüş) ve bir adet salatalık ve ya 200 gr haşlanmış tavuk ve yanına az miktarda yoğurt
    Akşam;Yağsız bir ve ya iki yemek kaşığı ana yemek baklagil veya salata ve türevleri

İnanın bana hiç iştahım kalmadı doğru düzgün beslenemiyorum bile ama yağ oranımı %9-8 gibi yapmak istiyorum ve alt karınımda hala biraz yağ var bunları sixpack e çevirmek istiyorum.Biliyorum beslenmem çok kötü ve sağlıksız ama sizden yardım istiyorum yağ oranım artmayacak şekilde nasıl bir beslenme ve egzersiz ile six pack yoluna gidebilirim evde bu imkanı sağlıyabilir miyim ? ve cardioya devam etmeli miyim?

2. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl
    yağ ve vücudun için bişey diyemem ama evde karın kasları yapmak istiyorsan bu hereketleri adamla beraber yapmanı tavsiye ederim...

[YOUTUBE]AdtXJo91l1I[/YOUTUBE]

bunu 2ay boyunca yap

sonra buna geç

[YOUTUBE]JlK-PcJsvYc[/YOUTUBE]

6ay sonra bunu yap

[YOUTUBE]is42iNbZJTI[/YOUTUBE]

baktın zorlanıyor level2yi 4 ay kadar daha devam ettirt...

Sesi açarsın ekranı karşısına koyarsın hocayla beraber düzgün bir şekilde yaparsın artık :)

1gün 1gün yapma o şekilde git...

3. elano18

elano18 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim :)

4. brhmcr

brhmcr Guest

Uygun bir beslenme programi yapmani tavsiye ederim, ara ogunlerin bulundugu ve protein orani daha yuksek olan.Ayrica sabit basliklarda evde dumbell ile calisma programlari verilmis, onlara gozatabilirsiniz.

5. elano18

elano18 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nasıl yapacağımı hiç bilmiyorum onları hocam proteini fazla olan besinlerin kaloriside genellikle çok oluyor ben bu dengeyi ayarlıyamıyorum neye göre besin seçmeliyim diye

Sayfayı Paylaş