4. Ayda Nasıl Çalışılması

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Grievous tarafından 14 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Grievous

Grievous Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bugun bodyde 4. ayıma girdim. ilk ay 1 aylık temel program yaptım sonrada 2 aylık bir program yaptım. biraz kendimden bahsetmem gerekirse boyum 175. ilk ay 50 kilo idim. bugun ise 64,8 kilo çıktım tartıda bayağı sevindim :) (3 gün önce falanda hardline pro gainer aldım. kilo alımımı hızlandırmak için) asıl sorum ise şu hocam bugun bana yeni bir program yazdı fakat bir öncekinin aynısı sayılır göğüs biceps hareketleri aynı tricepsten pusdowns kalkmış yerine bir hareket gelmiş. bacaktada 1-2 değişiklik var sırt çalışmasının ismini kanat diye değişmiş hareketler büyük ölçüde aynı. var onun dışında hiç bişey yok. çook yetersiz geldi programım bana. hocayada söledim fakat böyle olur dedi. flexor hocanın programlarına baktım 4. ay ile ilgili bişey bulamadım. şimdi bana hacim ve kas için program yazar veya da önerirmisiniz ?? lütfen yardım yaşım 17

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş