4 Ayda beni inanılmaz geliştiren Suplement kullanımım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve beyhes tarafından 11 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 42 üye.
  1. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Ben bu konuya yorum yapmamak istiyordum ama merak ettiğim bir şey de vardı, önceki mesajlarda yanıtlamışsınız zaten. Önceden altyapınız varmış, kas hafızası sayesinde yağ kütlesinin altında kalan kas kütlesinin kendisini toparlaması normalde olacağından daha kısa sürmüş. Bunun üzerine gerekli makroları alarak sonuca ulaşmışsınız. Tebrikler, çok başarılı ama başlık hala insanları yanlış yönlendiriyor. Nedenini açıklayayım.

Birincisi, bu değişimi spora sıfırdan başlayan birisi birkaç ay içinde gerçekleştiremez, bu önceden de altyapısı olan birisinin değişimi. İkinci yanıltıcı nokta şu; supplement kullanımı değil, gerekli şekilde beslenmek ve çalışmak sizi bu noktaya getirdi. Yazdığınız supplement miktarları hem gereksiz hem de de cep ve böbrekler için ağır olabilecek derecede fazla ve yeni başlayan veya genç arkadaşlarda da başarılı olmak için bütün bunları kullanmak gerekliliği olduğu izlenimini uyandırıyor.

Yoksa değişim gerçekten iyi, tabi ilk fotoğrafta oturur haldeki göbeğin çok çıkmış olduğu kadar göğüsün gergin durduğunu ve kolların görünmediğini de hesaba katarsak başlangıç noktasında vücudunuzun ne durumda olduğunu bilmiyoruz, sağlıksız bir fotoğraf. Bu durumda başlangıç noktası olarak 2. fotoğrafı almamız gerekiyor ve son fotoğrafla arasındaki değişim gayet güzel, tekrar ediyorum tebrikler, ama muhteşem veya anormal değil ve supplementler sayesinde olmadı. Gerekli makro miktarları ve ağır çalışmayla başarılabilecek bir değişim.

Eleştiriler komik değil yani, gayet yerinde eleştiriler okudum. Parliamo haklı, bu kadar kısa sürede olmaz bu değişim, ben bunu kas hafızasına bağlıyorum. Muhtemelen bize anlattığından daha çok spor geçmişin vardır. Eğer yok diyorsanız o zaman fotoğrafların tarihleri inandırıcı olmaktan çıkacaktır ama fotoğrafların tarihlerine inanıyorum ben. İyi niyetli bir tahminle, muhtemelen önceki spor döneminizde yağlı olduğunuz için altta gelişen kas kütlesinin farkında olmamışsınızdır. Umarım gaza gelen arkadaşlar supplement parası için anne-babalarıyla kavgaya girişmeden önce eleştirileri de okurlar.
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Ocak 2014 ---
    Ekleme: Derken seviyeyi gördüm ve tekrar çıkıyorum konudan.

sthammer ve beyhes bunu beğendi.
  2. beyhes

beyhes Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Boyle elestiriye can kurban! Kesinlikle haklisiniz zaten basligi yazdiktan sonra suan7. Ayima girdim. Yani 4 degil 7 aylik bir degisim benimkisi. Supplementler adi uzerinde gida takviyesi. Duzenli dogru beslenme, siki antreman, duzenli uyku olmassa zaten hersey cöp. Cok haklisiniz. Baslik degismeli. Basketbol oynadim bir donem.ancak vucut gelistirme gecmisim yoktu.

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    konu sahibi süresiz banlandığından konu kapatılmıştır.

sthammer bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş