4 ayda 20 kilo verdim. 3 ay önce kas yapmaya başladım. Sorum var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve FirstDragon tarafından 29 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. FirstDragon

FirstDragon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. 10 aralıkta arkadaşımın tavsiyesi üzerine kilo verme amaçlı body salonuna yazıldım. 1 ay boyunca sadece zayıflamaya yönelik çalıştım ve iradeli bir şekilde diyet yaptım. Şu ana kadar da devam ediyorum. Önceden ilk tartıldığımda 114-115 kiloydum. Şimdi ise 95-96 arası gidip geliyorum. Boyum 184-186 Olduğu için yeni halimde kilolu gözükmüyorum. Ancak Dün itibariyle perfect nutrition 200 tablet BCAA aldım. Zaten 3 aydır kas yapıyordum. Acaba bunun etkisi olur mu ? Birde vücudumu yatay olarak genişletmem mümkün mü ?

Kilo 95-96 Amaç 90 a kadar düşme ve 90 a sabitleme
    Boy : 184-186
    Kol : 36,5-37 cm

Cevaplarınızı bekliyorum. Saygılarımla

2. FirstDragon

FirstDragon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap verecek yok mu ?

3. holdan

holdan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    yapmış oldugun diyet programı hakkında bilgi verebilir misin?

4. FirstDragon

FirstDragon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tabiki hemen vereyim. Ben tüm gün okula giden, her oturuşta 1.5 ekmeği rahat bitiren bir insandım. Sonra bu böyle olmaz diyerekten bodye başlayıp, sıkı bir diyet yapmanın şart olduğunu öğrendim. Öncelikle aklımdaki herşeyi silip sadece zayıflayacağımı beynime şart koştum.

Her sabah 1.5 ekmek yerine 1 ekmeğin çeyreğini içi çıkmış halde yedim
    Yanında ise 3 yumurta beyazı ve lor peyniri + çay

Öğlen ise ben 3 simit 1 ayran yiyen adam 1 simit 1 ayran'a düştüm.

Akşam ise yine ekmeği fazla tüketmek yerine 1 ekmeğin çeyreğinin içi çıkmış halde ekmek ile o akşamki yemeği yiyordum. Sürekli süt ürünleri tüketiyorum. Yağsız yoğurt yiyin.
    Kesinlikle pepsi içmeyin. Arada bir kaçamak yapabilirsiniz ama kesinlikle tozunu kaçırmayın sıkı sıkı diyet yapın.

Bol bol su için. Günde en az 3 litre. Ama en önemlisi iradeli olman. Benim şuanki durumu görseler evrim geçirmişsin dersiniz.
    Bir ara öncesi ve sonrası resimleri ekleyeceğim inşallah.

Sayfayı Paylaş