4 ayda 10 kilo verilebilirmi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve SpawN1 tarafından 16 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. SpawN1

SpawN1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle herkeze merhaba...
    şöyle bir sorunum var ;
    göbek ve bel bölgemde fazla yağ var bolca mekik çekiyorum ağırlıkta çalışıyorum fakat kilo veremedim galiba beslenme olayını yapamıyorum
    şimdi sizden bir beslenme programı isteyeceğim fakat üniversite öğrencisiyim ve yurtta kalıyorum malum yemekler belli ....
    yemek listesini vereyim siz bana neyi yiyip neyi yemeyeceğimi belirtin lütfen

Çorba olarak ; Mercimek ,Tavuk , Domates ...

Yemekler ; Mantı , Kuru ve yaş fasulye , Nohut , Pilav , Ciğer , Patates kızartma
    Şinitzel , Balık ve sulu papates çeşitleri (içinde et var bolca :)

Ek olarak ; Yoğurt , Cacık ; Her türlü tatlı ,salata

birde kahvaltı programı verirseniz :) :D
    şunları sormak istiyorum ; Kola ve çay içme ,kahvaltıda yağ yeme, akşam yemekte çok ekmek yeme diyorlar
    bunları doğruluk payını öğrenmek istiyorum !

kanat kaslarının yanındaki kaburgadaki kaslar nasıl gelişir ?
    adonisler için çalışmalar nelerdir?
    kaç saat uyumalıyım ?
    son olarak koşu ağırlık vs idmanlarını yemekten öncemi sonramı yapmalıyım ?

Son düzenleme: 16 Şubat 2011
  2. penny

penny Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    "abs are made in the kitchen" diye bi tabir vardır.

milyon mekik çeksen gitmez o yağlar, mantı, patates kızartması ile beslendiğin sürece.

kilo vermek, yağlardan kurtulmak %70 beslenme ile alakalı.

yazdıklarından bodybuilding ve beslenme hakkında fikir sahibi olmadığını düşünüyorum. forumda bir sürü konu var, göz atarsan en azından bir fikir sahibi olursun.

3. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    O yemeklerle göbek filan erimez one öle mantılar tatlılar kızartmalar. Bune perhiz bu ne lahana turşusu misali. Salona gidiyosan bi diet listesi yap beslenmeni düzene koy ve kardioya başla. Sade mekikle olmaz. Kaburga bölgesindeki kaslarını pulldown ile geliştirebilirsin . 8 saat uyuman kafi. İdmanı ne zaman yapmak istiyosun akşam mı sabah mı. Sabah boş mideyle idman yaparsan yağdan çok kas yakarsın. akşam yapıcaksan 17:00- 20:00 arası iyidir. idmandan 2 saat önce yemek olayını bitir. Adonis bölgesine bircok abtominal bölge hareketleri basar. Yalnız en etkilisi ayakta durarak sağ eline bir dumbel al ve sağa doğru 12-18 civarı yana doğru eğil doğrul. Aynı hareketi sol bölge içinde yap. dumbellerin fazla ağır olmamasına dikkat etmelisin yoksa belin kalınlaşabilir.

4. SpawN1

SpawN1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler ama arkadaşlar bende sizden onu istemiştim yurtta çıkan yemekler bunlar bunlardan hangilerini yemeli hangılerını yememeliyim demek ıstedim :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:45 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:57 ----------

adonisler için 4 kilo yeterlimidr yada fazlamıdır?

5. atakan123123

atakan123123 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Şişli/İstanbul
    Kiloyu Ağırlıklı olarak Nerden verdiğinize bağlıdır.Çoğunlukla Göbek Tam Anlamı ile en son biçimlenen bölgedir.Çoğunlukla Beslenmenize bağlıdır.Ve antremanınıza.Antremanınızı saat cinsinden Hesaplamak Çok mantıklı Değil Yine bir tabir ile Min 1saat olsa iyi olurda.Setler arası Dinlenme Ve toparlanma süreniz uzunsa Süreyi uzatmanız Şart.
    Anladığım bir antreman programınız yok oluşturup hareket etseniz daha iyi olur...

6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    mekıkle cardıo ıle kılo verırsın kıloyu genel verırsın kolda ıncelır bacakta sırtta belde gobekte hepsı ıncelır mekık nedne onemlıdır sarmayı engeller ve gorunusu duzeltır yagların altında kaslar sısdıkce gozukmez ama altta gobegı sekıllendırır

7. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123

Adonisler için vucut yağınızın önce %10 civarlarına düşürmeniz gerekir.

8. SpawN1

SpawN1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok şunu demek istedim hanı demişsinya dumbell al çalış diye bende dumbell ağırlığı olarak sormuştum
    4 kilo dumbell yeterlimidr diye?

9. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123

Bu kararı benim vermem zor 4 kilo çok hafif geliyorsa biraz arttır. Bu kisişel bişey bana hafif gelen bir başkasına çok ağır gelebilir.

Sayfayı Paylaş