1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

4 aydır yaptım 2 aydır tatildeyim...

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve dehset1010 tarafından 19 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. dehset1010

dehset1010 Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    evet arkadaşlar spora başladığımda 60 kg dum şuanki kg 72 4 aydır profesyonel olarak yapıyorum yani haftanın 5 günü gidiyorum min. şuanda tatildeyim ve 2 aydır spor yapamıyorum.beslenme ve dinlenme konusunda özen gösteriyorum. tek başıma çektiğim için fazla detaylı çekemedim en yakın zaman da detaylı fotoğrafları eklicem sormak istediğiniz birşey olursa konuya yazabilrsiniz bu arada kollarım ilk başladığımda 28-29 du şimdi soğuk 36 sıcak 38 falan oluyo yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ekli Dosyalar:

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Nasıl yani 4 ayda kolda 6-7 cm hacimmi kazandın...Suplementmi kullandın ne yaptın 4 ay gibi kısa bir sürede nasıl başarıyosunuz bu işi ben anlamıyorum...yani sana yalan konuşuyosun demiyorum sakın yanlış anlama.ama yemin olsun inanmak içimden gelmiyor ben yanlış ölçü aldığını düşünmek istiyorum...

Bu arada 4 ayda ve haftada 5 gün gittiğini varsayarsak omuzların ortaya çıkmış bile..daha önce hiç yaptınmı..daha önce vücudun nasıldı..bunlarıda bilmek gerekir...ki sen zaten fikir almak için konu açmamışsın snaırım çünkü ;sormak istediğiniz birşey olursa konuya yazabilrsiniz

demişsin...O nedenle sadece soru soruyorum ;)

saygılar...

3. dehset1010

dehset1010 Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    anlatiyim kardeşim protein tozu gainer kullanıyorum ve kısa bi sürede 12-13 kg almam ve hacime yönelik beslenme ve çalışmam etkili oldu orda min 5 bazen bi hafta gittiğim oluyordu sürekli araştırıyorum ve bilgi ediniyorum kendime beslenme programı çıkardım ve eylülde tekrar sıkı bi şekilde başlıcam haziran temmuza kadar sağlam bi şekilde yapıcam sormak istediğin başka birşey olursa sorabilrisn

demircan256 bunu beğendi.
  4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    O zmaan sana yolunda başarılar dilerim..hakikatten süper form yakalamışsın...kazasız belasız devam inş..

sadece kullandığın şeyler için keşke biraz daha bekleyip öyle başlasaydın....

saygılar...

5. dehset1010

dehset1010 Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    teşşekkür ederim şunu söyliyim ben çok zayıftım eski fotoğrafım olsaydı koyucaktım yan yana koysan inanamazdın artık sıkılmıştım zayıflıktan ve normal yoldan kilo alamıyodum metobolizma meselesi takviye almam gerekiyodu hedefim 85 olup definsyonla 80 e inmek ideal vücuda ulaştığımda korumak için uğraşıcam. bu arada yaş 19 azimde var :)

6. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    ben şu anda 180 boy ve 80 kg yum...boyunu bilmem ama kilo alırp sonra definasyona giriceksen..bence 85 ten 80 inerek bişey kaznaamazsın..şöyle 90-95 gkiloyu gör.sonra 80 lere çekmeye çalışi deirm ben...yoksa sadece plajda belli oluyor vücut :) bende senin gibi düşünüyordum..ama öyle değilmiş...dikkate al istersen...ben 85 idim kilo verme dedim..e şidide kilo alam deyom..bakalım acelemiz yok yavaş ama sağlam şekilde ..madem sende azim var olay tamamdır..bu işte 2 şey biliyorum

1-azim
    2-sabır

beslenme ve düzenli spor olayını zaten dememe gerek yok...

saygılar...

7. dehset1010

dehset1010 Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Boyum 180 181 falan nerdeyse seninle aynı çok iri olmak istemiyorum ama cikarsamda max 90 kg cikarim ama tavsiyelerine uyucam

8. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    4 ayda aldığın kol hacmi inanılmaz :) Sanırım yağ oranın düşük gibi vücudun hafif parçalı görünüyor :) Önümüzdeki yaza kadar harika bir vücut inşa edeceğine inanıyorum.Bu vücut alır başını gider usta :)

9. dehset1010

dehset1010 Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    eyv kardeşim önceki kolum şuan ki bileğim falan kadardı ağırlıklı hep max. seviyede yaptığım için hacim oldukça iyi aldım bide 2 aydır spor yapmıyorum ondanda bi kayıp var kas ama dönünce telafi edicem :)

10. dehset1010

dehset1010 Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    tek eksiğim şuanlık six pack sanırsam

Ekli Dosyalar:

11. 4.arnold

4.arnold Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    4 aya göre iyi bi gelişme, six pack te olursa süper olur vucudun tebrikler,başarılar.

12. dehset1010

dehset1010 Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkürler kardeşim başlamadan önceki fotoğrafıda koyucam daha aydınlatıcı olur.

13. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    ben şahsen yazdıklarına ve hikayene inanmadım. neden dersen ;
    1- Devamlı olarak çok zayıf olan bir insan kilo almaya ve hızlı gelişmeye yatkın bir insan değildir .Şuan vücudun pek yağlı görünmüyor yani kas olarak kilo aldığını varsayarsak 4 ayda 12-13 kilo kas kazanman pek doğal görünmüyor bana.
    2- Kimsenin kolu 4 ayda 8 cm kalınlaşmaz.Nokta.
    3- 4 aydır yapan insanların büyük çoğunluğu definasyon falan tarzı konulardan da bihaber olur genelde...

4--EN ÖNEMLİSİ-
    Senin bu yılın haziran ayında açtığın başka bir başlık var.O başlıkta 5 aydır yaptığın yazıyor. O başlığa göre Şubatta başlamışsın. :D

Martın ortasında açtığın bir başlık var o başlıkta da 4.5 aydır yaptığın yazıyor. :) O başlığa göre de Aralıkta başlamışsın spora.

2010 Ekim sonu açtığın başlık var orada da 2 aydır yaptığın yazıyor yani o başlığa göre de 2010 Ağustos sonunda başlamışsın :D

Üyelik tarihinde 2010 Haziran :D

Ayrıca senin açtığın başlıklara baktım da baya bir tutarsız göründü gözüme :D

5 gün arayla açtığın iki başlık var.Birinde boyun 1.71 diğerinde 1.80. Birinde 66 kilosun birinde 69. İlk başlıkta 3 ay diyorsun ,ikinci başlıkta 4.5 ay diyorsun :D

Kimi kandırmaya çalışıyorsun bilmiyorum.Buradaki insanları kandırarak, o insanlardan övgüler alıp çok hızlı gelişmişsin tarzı laflar duyarak egonu mu tatmin etmeye çalışıyorsun onu da bilemiyorum. Bu sporu yapıyorsan kendin için yap.İnsanları kandırmak ,hava atmak için yapma bu da benden sana tavsiye olsun..

Son bir tavsiye her zaman etrafta senden daha uyanık birilerinin olabileceğini aklından da çıkarma

Ekli Dosyalar:

14. dehset1010

dehset1010 Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    eğer dikkatlice okuyup baksaydın şuan bunlarıların söylemiyor olucaktın konuların çoğu arkadaşım üyelik alamadığı için benim konumdan yapması ve önceden evde spor yapmam ama yeterli yapamdığım için salona başvurmam kısa sürede kilo almam her gün 5-6 öğün yemem ve gainer kullanmam yardımcı oldu 4.5 aydır yaptığım olan 2-5 aydır evde yapmış olmam professiyonel olarak 4 aydır yaptığımı belirttim şunu söyliym 2-3 ay sonraki halimi koyduktan sonra anlıcaksın nerdeyse haftanın her günü gidip en az 2 saat çalışıyor olmam yeterli cevap olucaktır.

15. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    ben hala senin yalan söylediğini düşünüyorum.hatta düşünmüyorum.biliyorum çünkü çok aşikar :)
    kısa sürede geliştin gelişmedin diye kim seni yargılayacak anlamıyorum.benim için iyi bir vücudun olduktan sonra kaç senede yaptığın hiç farketmez.eğer sen doğruları söylemiş olsaydın ben bunlardan hiç bahsetmezdim..
    bu arada profesyonel olarak yapıyorumdan kastın steroid kullanmak mı? çünkü supplement kullanmak ve haftanın 5-6 günü spora gitmekle profesyonel olunmuyor.

16. oguzhan07

oguzhan07 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    4 ayda gayet güzel gelişim göstermişsin. başarılar

17. dehset1010

dehset1010 Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    tek bi soru sana inandırmakla vakit harcamıcam peki nasıl profesyonel olunuyo anlatırmısın?

Sayfayı Paylaş