1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

4 aydır düzenli çalışmaktayım yorumlarınızı bekliyorum.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve hurdaci tarafından 18 Kasım 2006 başlatılmıştır.

1. hurdaci

hurdaci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrblar.2 sene önce bu spora başlayıp 5 ay sonra bıraktım.ertesi sene tekrar başlayıp 3 ay sonra bıraktım.bu sene kararlı bir şekilde tekrar başlayıp 4 aydır dvm ediyorum.özellikle bel bölgemdeki fazla kilolardan şikatetçiyim.ilk resimdeki bu sene başlamadan önceki digerleri şimdiki halim.yaşım 20,,boyum 181,,kilom 80,,kol:37 cm .eleştrilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.kolay gelsin[​IMG]

2. GyMania

GyMania Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Temeli atmışsınız sıra 1. ve diğer katları çıkmaya gelmiş. Fazla yağlanmadan kilo alır ve hacim kazanabilirsen iyi olursun.

3. Cocito

Cocito Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Vücutçu
    ilk resimle 2. ve 3. resim arasında cok fark war:S

4. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Kollar son resimde çok kötü gözüküyor..

5. hurdaci

hurdaci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevap

bende çok güzel görünüo demedim.dikkat ettiyseniz yardımlarınızı bekliyorum dedim.

6. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    hurdaci

alt yapin ve genetigin bu spora uygun, cok fazla yaglanmadan buyuyebilecek gibi duruyor vucudun, boyunda uygun, yapman gereken, ii bir beslenme programı ile 6-7 ay saglam bir antreman sistemi uygulamak, bu siteden cok yardim alabilirsin, yaglanirim diye korkma, once büyü, sonra yaza dogru yontmak 1 ayını alır en fazla... bu sporda enbuyuk gelisme 3-6 ay arasında olmustu bende, sende o dewredesin, ii gecirmen lazim bu donemi.. bi daha da birakmamani tawsiye ederim sporu cunku son derece nankör bi spordur kendileri :)

7. hurdaci

hurdaci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pump çok teşekkür ederim yorum ve yardımların için.ben yağlanmamak için fazla besin almıyordum(aldıklarımın yeterli olduğunu düşünerek).bunu değiştiririm artık.alt karın kaslarında yağlanma açısından çok problem yaşıyorum.onun korkusundan fazla yiyemiyorum.artık onun için forumu araştırırım.tekrar teşekkürler.

bunlar da yeni çekildiklerim:[​IMG]

8. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Temelini atiyorsun. Binanin temeli saglam olursa gerisine korkmayacaksin. Bu isler yavas yavas. Dönem dönem piramitli hacime dalis yaparsin. Gidalarini proteinle birlikte artirabilirsin. Yaglanmalardan korkuyorsan haftada bir kere cardio idmana girersin. Yada arkadaslarla futbol oynarsin.
    Herseyin bir cözümü vardir. sen bu sporu yapmayi iste bu sana yeter. Önce istek ve sonra azim olacak. Sonrasi geliyor zaten.
    Bir arkadsimiz son resimde kollari iyi bulmamis. O arkadasa sunu demeliyim. Bu tip arkadan beli tutarak verilen pozlarda kol hacimsiz görünür. Onun icin pozlari bilmek gerekir.

Simdi arkadasim. Hersey güzel iyidir. Bu sporu sürekli disiplin altinda devam etmedigin icin ve son 4-5 aydir dikkate bindigin icin gayet iyi bir formdasin diyecegim. fakat karin kaslarini dikkate almamisin ve iyi calistirmamissin. Bacaklarinin da zayif oldugunu düsünüyorum. Görmedigim icin yorumu fazla diklestirmeyeyim. Geride fazla bir sorun yok.

9. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Evet iyi görünüyo ama baya zayıf gözüküyosun hacim kazanmalısın.Bu hızla devam edersen yaza baya birşeyler olur.

10. beat me

beat me Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    temel iyi ama daha çok çalışmalısın kolum 37 demişin ama bana pek inandırıcı gelmedi ölçüyü alırken metrenin arasına parmağınıda mı sıkıştırıosun ne yapıosun? :)

11. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    İlerleme oldukça iyi, protein/kalori alımını arttir ve hep daha fazla ağırlığı basmayı hedefle

Başarılar

12. ahmet61

ahmet61 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    trabzon
    resimler arasın baya fark var doğru yoldasın başarılar...

13. hurdaci

hurdaci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    karın kaslarımı çalıştırmaya çabalıyorum.forumda okuduğum yazıda karın kaslarını da bir gün dinlendirip bir gün çalıştırın yazmışlardı.bende o şekilde yükleniyorum ancak alt karın kaslarımda herhangi bir gelişme yk.uzun süredir sormak istediğim bir şeyi burdan sormak istiyorum.karın kasları şekiilenmeye sıkılaşmaya üst bölgedenmi başlar?dikkatimi çekti bir çok kişinin fotolarında da alt karın kasları genetik olarak görünmüyorsa antrenaman ile üst karın kasları kadar belli olmuyor.acaba gözlemlerim doğrumu?teşekkürler.

14. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Evet alt karın daha zor belli olur, oradaki yağlar daha inatçıdır. 6-pack denir mesela, aslında 8-pack'tir :)

15. hurdaci

hurdaci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    özellikle alt karın için yaptığım hareketlerde fazlaca kasıklarım ağrıyor ve devam edemiyorum.yüklenmeyi çok istiyorum ama karnımdan önce kasıklarım acıyo.ne tavsiye edersiniz?

16. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    cok istiyorsan gunasiri calisabilirsin

pazartesi carsamba cuma gibi

17. BaMbAmBaM

BaMbAmBaM Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ENDÜSTRİ MÜH. ÖGRENCİ
    evet arkadasıma katılıyorum bir gün of vermeyi unutma bide antremandan en az 1 saat önce yemek yeme buda sorun yaratabilir senin için!!!

18. kerembey

kerembey Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    ankara
    orası bizim gazinin salona benziyo :D

19. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    evet bendede alt mıgde sorunu var ama benim hocamın bana soyledıgı dıyet yaparken en son alt mıgdenın gıttıgı bunun en buyuk sebebi suyun orda toplanmasıymıs

20. hurdaci

hurdaci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet gazi:D . o zman alt mide için bi sorum olacak. normal mide hareketlerini yaparak zmanla düzene girermi yoksa. diyet konusunda suyu iyice minimuma indirmem mi gerekir.

Sayfayı Paylaş