4. aya başlıyorum supplement aldım nasıl kullanacağım?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve aycan1903 tarafından 29 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    Merhabalar!
    forumda aradım taradım bulamadım varsa da ya sanırım gözümden kaçtı. suplementlerle ilgili çok bilgi var. ancak benim aradığım yok... sorunum şu: optimum whey nutrition protein tozu aldım, kutusunu üzerinde nasıl kullanıldığına dair açıklamalar var ancak; antrenmandan önce mi kullanılır? sonra mı kullanılır? önce ise kaç dakika önce sonra ise kaç dakika sonra? hangi miktarlarda alacağız? hiçbir bilgi bulamadım! :( tecrübeli kullanıcılardan tavsiye bekliyorum, şimdiden teşekkürler!

2. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    Konuyuy yanlış yere açtım sanırım, kimsenin cevap verdiği yok :(

3. makineci

makineci Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    forumda bu konunun cevabının bolca olması lazım. antrenmanlardan önce kullanacağın zaman 1 ölçek(30gr) yarım saat önce suyla(süt laktik asit biriktirir ve antrenmanda performans düşer). antrenmandan sonra kullanacaksan, ant. biter bitmez gene bir ölçeği suyla al(sütle alırsan kana geç karışır ve ant.'dan hmen sonra almanın bir anlamı kalmaz). hem antrenmandan önce hem sonra alma, birinden birini tercih et. hem önce hem sonra dersen ikisinde de yarımşar ölçek alabilirsin.

4. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    ölçek derken? 1 yemek kaşığı - 2 yemek kaşığı? malesef tozun içinden ölçek çıkmadı ya da varsa bile içine karıştı bilmiyorum kutusu çok büyük...

5. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    yönetici arkadaşlardan rica ediyorum bu konuyu siler misiniz lütfen. kimsenin yardımcı olduğu yok... ben nasıl kullanacağımı öğrendim bütün kavanozun içine suyu doldurup hepsini bi kerede dikeceğim kafaya... ölürüm siz de vicdan azabı çekersiniz herhalde... (şakaydı!) saygılar sunarım...

6. beycank

beycank Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Son düzenleme: 29 Ocak 2009
    aycan1903 bunu beğendi.
  7. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    arama yapıyorum, ancak sanırım arama yapmak için kullandığım anahtar kelimeleri yanlış seçiyorum. beycan arkadaşım teşekkürler... ancak şu anda elimde shaker'im var ve ben protein içiyorum :) attım iki kaşık karıştırdım işte, iyice öğrenene kadar böyle devam :)
    sorumuzun cevabı çöp kutusundan çıktı, rica etsem bu konuyu da silebilir misiniz lütfen? teşekkürler!

Son düzenleme: 29 Ocak 2009
  8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş