4. Ay Programı Lütfen Acil Yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zero59 tarafından 31 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Arkadaşlar 4 Aydır BODY Yapıyorum İki Kere Program Değişti Artık Gene Değişmesi Lazım Bilgiler Yaş 15 Kilo 57 Boy 1.75 Sizden Rica Ediyorum Bana Bir Program Söyleyebilirmisiniz 4. Ay Programı İçin Bilgilerime Göre Hangi Gün Ne Çalışayım Tekrarları Ve Dinlenme Günleri Nasıl Olsun Lütfen Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim :(

2. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Yardım Lütfen :(

3. roxx

roxx Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    istanbul
    Merhaba,
    Çalışma günleri, kas stresini çıkarma zamanınla (recovery) , iş güç okul vs. zamanı, kısacası senin hayatın ile direk bağlantılı. Normal şartlarda 1 gün git, 1 gün dinlen şeklinde devam et.
    Yaş, kilo ve boyuna bakarsak , yerinde olsam ağırlık kaldırmak yerine yemek yemeye öncelik verirdim.

3-4. aydan sonra profesyonel birinin seni görüp, zayıf / tembel kasları tesbit edip ona göre program vermesi gerekir.
    Bu zamana kadar 2.ve3.cü aydaki programına, ağırlıklar ile oynayarak, sıralarını değiştirerek devam edebilirsin.

4. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    sayın roxx peki mesela ben inc dumble press 4x12 bende 5x12 yapıcam öle ama hareketleride değiştirsem olmazmı

Sayfayı Paylaş