4. ay enine genişlik ve gogus hakkında sorularım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mmehmet2003 tarafından 20 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mmehmet2003

mmehmet2003 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    boyum 184
    kilo 74
    bu sene 3 ay düzenli olarak hafta 3 gün bir gün göğüs-ko-mekikl,bir gün omuz-arka kol-mekik, son gün kanat-kol-mekik çaılştım.bunun 1.5 2 ayını salonda gerisinide evde yaptım.2 -3 ay aradan sonra gene başladım 1 ay oldu.İlk başladıgıma gore gozle gorulur bi gelişme war ama goğüs kafesim dar enine genişlik kazanmak istiyorum onun içinde kanat çalışıyorum ama çok üçgenleşmeye başlıyacagım diye korkuyorum birazda kilo almam gerekiyor galiba bunun için hedefim 80 ilk başladığımda 69 dum.kilo almam yeterli olur mu bide nasıl bi hareket onerirsiniz
    enine genişlik kazanmam için.

bide sağ göğsümün alt dış kısmına hacim kazandıramadığımdan ücgen duruyor.diger gogsumde basta oyleydi ama son ayda kareleşmeye başladı. ve sağ gögsüm sola gore biraz sönük duruyo.sağlak olmama ragmen. ne yapmalıyım. cevaplarınız için şididen tesekkurler

2. Angelossi

Angelossi Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Hepimizin genlerinde doğuştan var olan vücud tipimiz vardır. Bu yüzden herkes hayalindeki vücuda ulaşamaz.

Geniş olmak için omuzlara öncelik verebilirsin ama bunun sonucunda düzgün kollara trapezlere göğüslere ihtiyacın olacak oranı bozmamak için.

Kısacası çalışmaya devam et meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başlayacaksın.

3. tatt

tatt Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Göğüs kafesin için pullover hareketini öneririm.

Sayfayı Paylaş