1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

4.Ay bitimi artık kardiyo ile birlikte devam

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve terry27 tarafından 21 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. terry27

terry27 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bu sporda 4. ayımı bitirdim vücut yağ oranım kaç bilmiyorum ölçmek henüz nasip olmadı fakat haftanın 6 günü antrenman yapıyorum ;

p.tesi ağırlık antrenmanı
    salı HIIT kardiyo çalışması 20-30 dk arası değişiyor ardından mekik çekmek için yeterince karın kaslarımı ısıttıktan sonra 8 mins abs uygulamasını yapıyorum
    çarşamba yine ağırlık çalışması
    perşembe HIIT kardiyo çalışması 20-30 dk arası + abs uygulaması
    cuma ağırlık çalışması
    cumartesi HIIT çalışması 20-30 dk arası+ abs uygulaması

HIIT+ABS uygulamasını tam olarak 2 haftadır yapıyorum bunuda göz mnüne alarak yorum yaparsanız sevinirim.

bu şekilde gidiyorum ağırlık kaldırdığım günler protein+bcaa kullanıyorum HIIT yaptığım günler ise hydroxycut likit + 1 ölçek protein alıyorum sizce doğrumu yapıyorum
    daha önceden düzenli bir spor geçmişim var 8 yıl kadar futbol bunun 2 yılı prof olmak üzere ki şuanda bıraktım sakatlıktan dolayı 1 yılda 6 kilo kadar aldım şuanda 84 kiloyum beslenme olarak genelde proteinli besinler tercih etmeye çalışıyorum tavuk eti yumurta vs

ölçülerim soğuk halde;
    kol:36,5
    göğüs:103
    omuz:120,5
    bacak falan çalışmıyorum zaten yıllarca çalıştığım yetiyor artıyor bile :D

şuanda profesyonel olarak hakemlik yapıyorum önümüzdeki sezon umarım daha iyi şeyler yapacağım hem fit hemde kas kütleli bir vücudum olsun istiyorum tecrübeli arkadaşlardan ant. programım ve vücudum için yorum bekliyorum şimdiden teşekkürler kalın sağlıcakla.bench_O

Son düzenleme: 21 Ağustos 2012
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Sirt vs pozlari koyabilirsen daha iyi yorumlar alabilecegini dusunuyorum.Bacak calismamak ne kadar bacaklarin iyi olsa da buyuk yanlis.Bacak idmani sebbepli testo artisini gozardi etmemk lazim.Kisacasi bacak idmani diger bolgelerin gelisimini etkiler.

3. terry27

terry27 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Genel anlamda ant. programım ve aldığım takviyeler için fikirlerinizi alabilirmiyim?

Sayfayı Paylaş