1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

4. Ayım Yaş 16 Kilo 80 Boy 1.84

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve 14oguz14 tarafından 14 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. 14oguz14

14oguz14 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    Bu Spordaki 4. ayım spora başlamamın sebebi yazın karpuz gibi yatmaktan aldıgım kilolar ve vucudumun şekilsizleşmesiydi ve tabiki bu spora olan büyük aşkımdı...

Yaş 16
    Boy 1.84
    Kilo 85 ten 80 e indim...

İlk aylarda beslenmeme dikkat etmedim önce hareketlerin doğru yapılışını öğrendim bana en çok yararı olan tutuş şekilleri falan hepsine eksiksiz uydum sonra yavaş yavaş bu forumdan ve hocamdan öğrendiğim beslenme şekillerine uymaya başladım ve sıkı bir diyete girdim ilk 4-5 gün çok zorlandım diyette sonra sanırsam midem küçüldü fazla yemek istememeye başladım ne aç kalıyorum nede tok günde 5 öğün yiyorum okulumdan dolyı 6 yapamadım onu.. yağı ve şekeri tamamen kestim haşlanmış tavuk yiyorum yumurta akı içiyorum özellikle antremandan hemen sonra baya protein almaya dikkat ediyorum uyku düzenide tutturdum hergün 8 saat uyuyorum mutlaka..

programımdan bahsetmemi isterseniz çooooook uzun bir programım var ama şöyle söyleyim makinelerden çok uzak bir programım var leg press hariç hiç makinede çalışmıyorum hep serbest ağırlıklar

buyrun resimler.. ortalama 2 aydır diyet yapıyorum arada kendime izin veriyorum çıkolata cips falan yemek için

Yanlız bişey belirteyim bu resimler son halim ilk başladıgımda resimçekmek aklıma gelmedi ama yinede yorumlarsanız sevinirim :)

en çok gelişim gördüğüm kas grupları göğüs, kanat, önkolweightlifter

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 14 Ocak 2011
  2. serdar_94

serdar_94 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Vücudun daha düz ve sıradan bir vücut. Yorum yapılacak herhangi bir görüntü göremedim. Ama bu azimle devam ettiğinde yapacağın vücut herkezi şaşırtabilir. Milletin dediklerine aldırma ve bu sporu kendin için yap. Başarılar :)

3. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    serdar'ın dediği gibi daha yolun çok başındasınız..

4. £rMaN

£rMaN Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bu azimle başarırsın kardeşim bikaç sorum olacak.burdakilere ve sana tabikide.
    Evde kendı başıma salona gıtmeden baya kilo vermiş biri olarak kilo vermek için dikkat etme haricinde dumbellarla yapılacak ekstra yada diğer hareketler nelerdır sende kılo verdıgıne gore bıraz taktık verebılırsın :)

Sayfayı Paylaş